Łódź - szukam prawnika od rozwodu

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: AgataMnna »

Łódź - szukam prawnika od rozwodu. Chodzi również o opiekę na dzieckiem, podział majątku. Chciałabym orzekać o winie. Polecicie mi kogoś z własnego doświaczenia?
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: JuliaBed »

Wiem, że jeśli chodzi o rozwód i podział majątku to u nas siostrze pomagał Pan Wieczorski z JST. to radca prawny, specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych ale na prawdę zna się na rzeczy, wie o co warto walczyć i myślę, że może dobrze by się było z kimś takim skontaktować zanim zdecydujesz się faktycznie o orzekaniu o winie.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: anitka12 »

W sprawie rozwodowej mój starszy brat też korzystał z pomocy kancelarii prawnej w Łodzi, Sobczak Maciejewska. Sama mu doradziłam, żeby skorzystał z profesjonalnej pomocy, bo to wiadomo jak się czasem rozwody kończą. A tak od początku do końca mógł liczyć na duże wsparcie i zaangażowanie. Bardzo chwalił, że lepiej nie mógł trafić mimo, że sam rozwód do przyjemnych nie należy.
Awatar użytkownika
Sophia85
Posty: 10
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:22

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Sophia85 »

Jeżeli ktoś z was jest ze Szczecina i stoi na życiowym rozdrożu i potrzebuję pomocy ze strony kancelarii adwokackiej to polecam skontaktować się z ta kancelarią https://kancelaria-chmurak.pl/kontakt/. Ja korzystałam z usług tej kancelarii kiedy zaczeły się problemy w moim małżeństwie.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Amela22 »

JuliaBed pisze: ↑05 lis 2019, 15:25 Wiem, że jeśli chodzi o rozwód i podział majątku to u nas siostrze pomagał Pan Wieczorski z JST. to radca prawny, specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych ale na prawdę zna się na rzeczy, wie o co warto walczyć i myślę, że może dobrze by się było z kimś takim skontaktować zanim zdecydujesz się faktycznie o orzekaniu o winie.
Również mogę polecić Pana Wieczorskiego. Duża wiedza i doświadczenie, jest konkretny i rzetelny- potrafi dobrze doradzić.
ODPOWIEDZ