Miauczenie kotów

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Jacuś84

Miauczenie kotów

Post autor: Jacuś84 »

Mam w domu kilka kotów. Od jakiegoś czasu strasznie miauczą i hałasują. Czytam, że to normalne: https://www.feliway.com/pl/Blog/Jak-kot ... ja-ze-soba - czy u Was też tak jest akurat jesienią?
ząbek

Re: Miauczenie kotów

Post autor: ząbek »

Moje koty (mam ich 3) miałczą gdy wracają z ogródka do domu, muszę je wtedy wygłaskać no i spokój. Jakby chciały poopowiadać jak było:D "Gadają" też głośno kiedy nakładam karmę do misek ale żeby ciągle były głośne to nie. Tej jesieni miałam inny kłopot natomiast. Otóż kichać zaczęły. Kiedy ze stronki https://johndog.pl/blog/kot/koci-katar- ... kot-kicha/ , że bardzo prawdopodobnym jest, iż złapały koci katar musiałam odwiedzić weterynarza. Na szczęście okazało się, że to lekka infekcja. Jeden, najmłodszy miał podawany antybiotyk, wszystkie zaś dostały suplement na odporność. Poradziliśmy sobie, ale bądź co bądź miałam trochę stracha. Jakby i Wasze zwierzaki miały podobne objawy (co się niestety zdarza, zwłaszcza jeśli są wychodzące), to nie bagatelizujcie ich, bo później, kiedy kot już traci apetyt i ogólnie słabnie leczenie może być długie i skomplikowane.
Wikuś

Re: Miauczenie kotów

Post autor: Wikuś »

Wydaje mi się, że każdy kot miauczy. Moja kotka też ma takie dni, że potrafi miauczeć i miauczeć. Warto wtedy zająć czymś kota, zacząć się z nim bawić, dać jakieś przekąski itp. Jeżeli chodzi o przekąski to polecam wam przeczytać ten artykuł: https://blog.zoona.pl/pyszne-i-zdrowe-s ... i-dla-kota Dowiecie się z niego jakie smakołyki warto kupować.
ODPOWIEDZ