mulan.pl opinie

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
goska
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2019, 0:26

mulan.pl opinie

Post autor: goska »

Widziałyście wózki ze sklepu internetowego Mulan? Ta seria eleganckich mmmm normalnie się zakochałam. Ma może któraś z was taki wózek i może napisać jak się prowadzi? I sam sklep czy godny polecenia? Przesyłka była szybko?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2020, 12:03 przez goska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: sklep wózki

Post autor: alen »

Już mam większe dziecko ale rzeczywiście te wózki są piękne. Jak masz ochotę to kupuj. Na pewno będziesz się wyróżniać. Sklep znam i lubię.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: sklep wózki

Post autor: felka »

Sklep ma fajny wybór i aż zazdroszczę wszystkim kobietom w ciązy. Ja tu kupowałam sporo rzeczy dotyczących wyprawki.
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: sklep wózki

Post autor: iwka »

Lubię ten sklep kupuję tu rzeczy dla chrześniaków. Swoich dzieci jeszcze nie mam. Może to i dobrze bo bym połowę asortymentu wykupiła.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 56
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:46

Re: sklep wózki

Post autor: stokrotka »

Robiłam tu zakupy nie raz. Lubię sklep. Produkty mają bardzo ładne wzory. U nas w miasteczku nie ma wyboru więc internet jest dla mnie zbawieniem.
Awatar użytkownika
milul
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 10:57

Re: sklep wózki

Post autor: milul »

Wózki ekstra sama szukam czegoś ładnego. Kupowałam tu kiedyś prezent dla dziecka przyjaciólki. Teraz swojemu synkowi szykuję wyprawkę.
Awatar użytkownika
kissime
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:16

Re: sklep wózki

Post autor: kissime »

A miałyście może jasny wózek? Bo się zastanawiam bardzo mi się podobaja ale nie wiem jak z czyszczeniem. W tym sklepie kupowałam na razie tylko drobne rzeczy ale jeden wózek wpadł mi w oko.
Awatar użytkownika
lukija
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:37

Re: sklep wózki

Post autor: lukija »

No na pewno musisz się liczyć z czyszczeniem większym. Ja raz na jakiś czas co mogłam to prałam a resztę gąbką z płynem i czyściłam ręcznie. Nie jest aż tak żle ale zależy od materiału. Ja teraz też chcę kupic ten elegancki wózek. Są mega. A widziałam go na żywo bo kumpela kupowała.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:04

Re: sklep wózki

Post autor: pati »

Bardzo ładny asortyment w tym sklepie i moim zdaniem ceny są ok. Ja bym kupiła coś na próbę.
Awatar użytkownika
onama
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:41

Re: sklep wózki

Post autor: onama »

Dzięki za polecenie ja kupię coś i dam znać też szykuję wyprawkę. Ale produkty mają cudne. Aż się oczy świecą.
Awatar użytkownika
patinka
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:02

Re: sklep wózki

Post autor: patinka »

Kupowałam tam nie raz i zawsze byłam zadowolona. Ostatnio przed świętami prezenty dla maluszków. Maluszki jeszcze nie rozumieją ale rodzice zachwyceni jakością.
Awatar użytkownika
ines
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:36

Re: sklep wózki

Post autor: ines »

100% zadowolenia i pewności że tam wrócę. No towar powala na kolana. Na żywo wszystko jest jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach.
Awatar użytkownika
kocik
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:19

Re: sklep wózki

Post autor: kocik »

Kupuję tam co jakiś czas. Przesyłki są zawsze szybko a ja zawsze jestem zadowolona. Teraz też chcę kupić wózek bo 2 dziecko w drodze. Te eleganckie rzeczywiście robią furorę.
Awatar użytkownika
nimfala
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:32

Re: sklep wózki

Post autor: nimfala »

I nawet orurowanie może by złote. Klasa. Ja bym kupiła jakbym się spodziewała dziecka. Na razie szukam fotelika do samochodu dla chrześnicy bo wyrasta z poprzedniego. Ten mniejszy kupowaliśmy w tym sklepie i wszystko było ok.
Awatar użytkownika
okoli
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:52

Re: sklep wózki

Post autor: okoli »

Bardzo fajna obsługa i kontakt szybki. Pisałam maile w pewnej sprawie i szybko mi odpisali i mogłam dokonać zakupu. Dla mnie to spory plus. Nie wszędzie tak jest.
Awatar użytkownika
lulala
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 18:11

Re: sklep wózki

Post autor: lulala »

Ceny spoko. Wiadomo że towar dla dzieci nie należy do najtańszych. A jest tutaj uroczy i jest w czym wybierać. Aż cięzko się zdecydować.
Awatar użytkownika
pixil
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 18:52

Re: sklep wózki

Post autor: pixil »

Prawda zawsze mam problem bo za dużo mi się podoba. Tutaj też. Nie mam swoich dzieci- może na szczęście bo bym fortunę wydała. Ale kupuję różne rzeczy dla siostry małych i zawsze z jakości są wszyscy zadowoleni.
Awatar użytkownika
umi
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:09

Re: sklep wózki

Post autor: umi »

Piękne te wózki. Kupuj! Ja kupowałam fotelik. Przesyłka szybka. Dobrze zabezpieczona. Służy dobrze i dziecko w nim chętnie jeździ.
Awatar użytkownika
ksimolo
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:28

Re: sklep wózki

Post autor: ksimolo »

Fajny sklep często tu zaglądam. Są produkty których nie ma w każdym sklepie. To go wyróżnia.
Awatar użytkownika
mamololo
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 20:31

Re: sklep wózki

Post autor: mamololo »

Takich wózków jeszcze nigdzie nie widziałam. Świetne wzory. Sklep znam jakiś czas i kupowałam tam z dwa razy. Zawsze było ok. Od wyboru produktu płatność i dostawę.
Awatar użytkownika
sara
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 20:48

Re: sklep wózki

Post autor: sara »

Jak szukam czegoś dla chrześniaczki to tu zerkam. Raz tam kupowałam i wszystko było w porządku. Towar był zgodny z opisem.
Awatar użytkownika
werkala
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:05

Re: sklep wózki

Post autor: werkala »

Zaglądajcie też w zakładki promocje albo wyprzedaże bo można coś fajnego taniej upolować. Ja już tak trafiłam na produkt jakiego szukałam.
Awatar użytkownika
milkaja
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:10

Re: sklep wózki

Post autor: milkaja »

Dajcie znać czy dwulatek da radę już na rowerku biegowym jezdzić? Bo chciałam kupić na urodziny. A nie mam doswiadczenia z dziećmi. Tylko dla rodziny kupuję tu produkty. Wszyscy lubimy ten sklep.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:24

Re: sklep wózki

Post autor: patrycja »

Powinien dać radę. Mój syn miał coś lekko ponad dwa lata ale i młodsze dzieci widziałam. Jak wszystko inne i to zależy od dziecka. Teraz wybieram już prawdziwy rower. Bardzo podobają mi się też w tym sklepie auta na akumulator. Może na urodziny kupię.
Awatar użytkownika
natala
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 9:20

Re: sklep wózki

Post autor: natala »

Świetny sklep , świetne ceny. Często tu robię zakupy. Jeden z moich ulubionych. Na dzieci można sporo kasy wydać i nigdy nie jest żal.
Awatar użytkownika
bik
Posty: 9
Rejestracja: 01 sty 2020, 9:31

Re: sklep wózki

Post autor: bik »

Kupowałam raz. Jestem zadowolona i z obsługi i szybkości realizacji. Paczka była szybko. Nie brałam nic co mogło by się potłuc więc zapakowana standardowo. Jeszcze zrobię tu zakupy.
Awatar użytkownika
ulla
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 9:50

Re: sklep wózki

Post autor: ulla »

Bardzo fajnie się po nim porusza jest łatwy i intuicyjnie zrobiony. Nie które sklepy już po wejściu na stronę odstraszają. Tu się łatwo porusza.
Awatar użytkownika
milana
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 9:55

Re: sklep wózki

Post autor: milana »

Lubię go. Wybór jest spory. Ceny adekwatne do jakosci. Wracam co jakiś czas jak muszę coś kupić dla dzieci. Teraz już mniej bo już nie rosną tak szybko ale jestem stałą klientką.
Awatar użytkownika
toska
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 10:25

Re: sklep wózki

Post autor: toska »

Kupowałam w nim fotelik przed świętami na prezent. Wiem że rodzice są zadowoleni z prezentu. Ja się nie znam dokładnie na materiałach fakturach itd ale w dotyku bardzo fajny i miły dla maluszka. A jeśli chodzi o dane techniczne to z potrzebnymi atestami.
Awatar użytkownika
tara
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 10:42

Re: sklep wózki

Post autor: tara »

Kupowałam nie raz i kupię pewnie jeszcze wiele razy. Można powiedzieć że jestem stałą klientką. Zawsze się cieszę jak przychodzi paczka.
Awatar użytkownika
zabawkowa13
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2020, 11:44

Re: sklep wózki

Post autor: zabawkowa13 »

Wózek już mamy, choć borykamy się z jednym, poważnym problemem! Nasz maluszek nie chce brać kąpieli. Na samą myśl o wodzie, wzdryga się. Pomyśleliśmy więc z mężem, że fajnie mogą sprawdzić się zabawki do wanny. Może macie jakieś sprawdzone. Koniecznie bezpieczne!
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Majkaaa »

Ja akurat zdecydowałam się na wózek od anexa, model m/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Wygodny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze. super mi się sprawdza na każdym terenie;)
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: mulan.pl opinie

Post autor: patra »

Znam te wózki i nawet są niezłe ale jak sobie zamówiłam do domu x-landera x-pulse żeby go wypróbować i dokładnie mu się przyjrzeć to już nie chciałam go wypuścić z rąk. Jak dla mnie jest idealny, i ten kolor super modny teraz!
ODPOWIEDZ