najlepszy fotelik dla dziecka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Franciszka86
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2023, 19:32

najlepszy fotelik dla dziecka

Post autor: Franciszka86 »

Hej kochane :)
Mam trzyletniego syna i chciałabym, aby jazda samochodem była dla niego bezpieczna. Przeglądałam wiele opinii i recenzji, ale nadal nie jestem pewna, który fotelik wybrać.
Konkretnie interesują mnie foteliki samochodowe Maxi Cosi. Czytałam, że są one wygodne i bezpieczne, ale chciałabym usłyszeć opinie innych rodziców. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tymi fotelikami? Jakie są Wasze opinie? Czy są one warte swojej ceny?
Dziękuję za wszelkie porady!
Mośka

Re: najlepszy fotelik dla dziecka

Post autor: Mośka »

Widziałam na stronie https://rowery-colex.pl/100-foteliki tam można znaleźć mnóstwo dobrych ofert na foteliki dziecięce. Ja zamawiałam fotelik na rower. Teraz mogę bezpiecznie podróżować z moim dzieckiem. Polecam zapoznać się z ofertami.

whitebox shop
skalmar

Re: najlepszy fotelik dla dziecka

Post autor: skalmar »

mam 6 letnia corkę, nie sprawdził sie u nas fotelik dla starszaków podstawka.
dlatego zdecydowalismy sie na zakup pasów smartkidbelt.
pasy smartkidbelt maja certyfikaty i przeszły atesty.
mieszcza sie w torebce, co za tym idzie zawsze sa pod reką
Clinka

Re: najlepszy fotelik dla dziecka

Post autor: Clinka »

Innowacja jaką jest Smart Kid Belt choć spełniająca swą funkcjonalność w dbaniu o bezpieczny przewóz dziecka w aucie boryka się z licznymi atakami z branży. Można o nich przeczytać w wielu artykułach w sieci, a w tym na brd24. Warto przeczytać by poznać szczegóły i nie mieć mętliku w głowie.
ODPOWIEDZ