Najlepszy wózek Cybex

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Kiki
Posty: 39
Rejestracja: 21 sty 2019, 10:09

Najlepszy wózek Cybex

Post autor: Kiki »

Chcesz zwiększyć komfort użytkowania wózka Cybex? Jeśli tak to koniecznie zainwestuj w torbę pielęgnacyjną https://umalucha.pl/produkt/torba-piele ... inium-mios.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: patra »

Oo to popatrz, ja kupiłam x-go, taką fajną dodatkową spacerówkę od x-landera i mam torbę w zestawie. A spacerówka Jjest śliczna z dużym siedziskiem, rozkłada się prawie do leżenia i ma dużą budkę! Z fajnych i praktycznych bajerów ma panel LED i moskitierę.
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: JuliaBed »

Ja z kolei mam anex m/type i jestem z niego zadowolona. Wygodny, solidny, zwrotny i praktyczny. Ale wiadomo, każda mama kupuje to co według niej najlepsze.
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: tygrysek »

jak dla mnie najlepszy wybór to był anex m type użytkuję go od paru miesięcy i spacery to sama przyjemność z tym wóżekiem
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: Mikaela »

wózki anex to jedne z lepszych na rynku, moim zdaniem niestety cybex jest okej, ale cena jest nieadekwatna
Awatar użytkownika
paperat
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2020, 23:13

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: paperat »

My z żoną kupiliśmy wózek Joie i musze wam powiedzieć, że jest na prawdę świetny


_____________________
przeprowadzki
Awatar użytkownika
buxa
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2020, 21:50

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: buxa »

A my zdecydowaliśmy się na Easygo Virage Ecco bo spodobał mi się zarówno z wyglądu jak i jego wyposażenie. Gondola wózka jest składana na płasko, siedzisko posiada płynną regulację oparcia zaś koła są nowoczesne z poliuretanu. Obsługa wózka przebiega gładko i bezproblemowo.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
riannon
Posty: 109
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:39

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: riannon »

my na razie wybraliśmy na spacery nosidełko od kinder hop bo bardzo wygodnie się własnie spaceruje i szybko się idzie wybrac z tym nosidełkiem na spacer :)
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: nerwa »

Dla mnie najlepsza na spacery jest spacerówka x-go albo x-fly bardzo lekka od x-landera, są bardzo wygodne dla dzieci, ja mam akurat x-fly bo potrzebowałam wózka na wyjazd wakacyjny i sprawdził się u mnie w stu procentach, tu http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x-la ... in-poland/ można o nim poczytać
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: patra »

:)
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: eragon »

Wiesz, jak lubisz trekking to świetnie sprawdza się tu mój silver cross surf, bo jest opcja zamiany kół przednich na jedno duże, trekingowe koło dzięki czemu wózek daje radę nawet w górach na tych łatwiejszych szlakach
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: Mikaela »

ja mam anex e type, moim zdaniem najlepszy i nie trzepie tak po kieszeni jak przereklamowany cybex :-)
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: Aurelia33 »

Z tego co wiem świetne dla dzieci są również wózki marki Hartan. Można je znaleźć w tym sklepie - Bambino Felice, Bolesławicka 19E, 05-077 Warszawa – Bródno Są one solidne i bezpieczne dla dziecka, jak również wygodne w użytkowaniu dla rodziców. Wizualnie również prezentują się bardzo estetycznie i na pewno to co je wyróżnia to znaczek mercedesa ;) Myślę, że taki wózek z pewnością sprawdziłby się również u naszego maluszka.
:)
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: patra »

Ja widziałam te wózki, są faktycznie ładne ale ja się uparłam na x-landera bo taki wózek miałam przy pierwszym dziecku i teraz też taki kupiliśmy, nie wyobrażam sobie żeby mój maluch jeździł w innym :) bo wiem że x-lander mi posłuży długo i jest bezawaryjny
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Najlepszy wózek Cybex

Post autor: JuliaBed »

Ja właśnie wybierałam między cybexem a anexem i wybrałam ten drugi! Nie żałuję, wózek jest mega wygodny, solidny, lekko się prowadzi. Koła zwrotne i dobra amortyzacja a przy tym fajnie się też prezentuje;)
ODPOWIEDZ