Nietypowy prezent - druk 3d

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Marylka
Posty: 59
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:57

Nietypowy prezent - druk 3d

Post autor: Marylka »

Długo szukałam odpowiedniego prezentu i wszystko wydawało mi się zbyt oklepane. Wpadłam więc na pomysł by skorzystać z usług https://print3de.pl/ i wydrukować coś, co będzie niepowtarzalne. Co sądzicie o takim zastosowaniu druku 3d?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 305
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Nietypowy prezent - druk 3d

Post autor: lady30 »

Druk 3D to mnóstwo możliwości i już dawno temu doceniliśmy to w naszej firmie. Chwilowo myśleliśmy o zakupie własnej drukarki, ale jednak bardziej opłaca się współpraca ze sprawdzoną drukarnią. Polecam od siebie Werk3D, na https://werk3d.pl/rapid-prototyping/ dowiecie się jak działają. Technologia rapid prototyping dla nas okazała się najlepsza. Dzięki temu bardzo szybko realizowane są nasze zamówienia, w przystępnej cenie a do tego bardzo wysokiej jakości. Druk jest niezwykle dokładny. W tej drukarni posiadają najlepsze na rynku drukarki, korzystają z różnych metod wydruków i materiałów. Tak by sprostać wymaganiom klienta.
ODPOWIEDZ