nowy wymiar treningu

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
dotiś

nowy wymiar treningu

Post autor: dotiś »

Mam bardzo fajną rodzinkę, tylko jedna z moich córek ma nadwagę i myślę aby trochę więcej ruchu nam wprowadzić. Pomyślałam o BlazePod Nowy wymiar treningu, będzie to nie tylko trening ale również fajna zabawa dla całej rodziny. Jestem ciekawa waszego zdania.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: nowy wymiar treningu

Post autor: ragatara »

Odkąd trenuje także stosuje sterydy i powiem wam, że dla mnie one są pomocne, jednak nie każdy tak ma. Jeśli chodzi o zakup takich sterydów, to jest to możliwe w sklepie https://esterydy.pl/ zajrzyjcie, a na pewno dowiecie się z niego wszystkiego na czym wam zależy.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: nowy wymiar treningu

Post autor: anuta439 »

Teraz ciężkie czasy dla siłowni, etc, więc trzeba pomyśleć o nowy wymiarze treningu. na szczęście idzie wiosna (jutro pierwszy dzień kalendarzowej wiosny!!!), więc można wrócić do ćwiczeń w terenie - uwielbiam spacery po lesie z przystankami na ćwiczenia - drzewa pomagają!!!
Gabryś90

Re: nowy wymiar treningu

Post autor: Gabryś90 »

Osoby, które lubią ćwiczyć i chcą wyrzeźbić sylwetkę prędzej czy później zetkną się ze sterydami. Z tego co wiem sterydy to inaczej syntetyczne pochodne hormonów płciowych, takich jak np. testosteron. Wykazują skuteczne działanie, jednak często wywołują efekty uboczne.
Tęrlik

Re: nowy wymiar treningu

Post autor: Tęrlik »

LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl przeporwadzamy przez postępowanie upadłościowe, restrukturyzację i przekształcenia spółki. Pracują dla nas eksperci od prawa handlowego, księgowi i logistycy. Klientom doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania dlatego jeśli masz problem z zadłużoną spółką zgłoś się do nas skup zadłużónych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ