Odrzucenie spadku

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Anita Maj

Odrzucenie spadku

Post autor: Anita Maj »

Witam. Szukam prawnika w sprawie o odrzucenie spadku po wujku. Wiem że miał długi i wiem że najbliższa rodzina odrzuca po nim spadek. Znalazłam artykuł https://www.odpowiedziprawne.pl/-odrzucenie-spadku o dość fajnie jest tam wszystko opisane tylko jestem totalną "nogą" i załatwianie spraw urzędowych. Mieszkam w małej miejscowości w podlaskim i sama nie wiem co zrobić, czy wystarczy iść do notariusza z dokumentami? Może macie jakiegoś prawnika w okolicach Łomży, wartego polecenia?
Kajko

Re: Odrzucenie spadku

Post autor: Kajko »

Witam. Ja również potrzebuję pomocy w kwestii prawa spadkowego. Po śmierci babci czeka mnie podział ziemi, a kompletnie nie mam doświadczenia w tych sprawach. Czy możecie polecić mi dobrego mecenasa?
konwalia

Re: Odrzucenie spadku

Post autor: konwalia »

Niestety, nie miałam szczęścia do spadków, ale wiem, jak uciążliwe mogą być te procesy. W Trójmieście na pewno znajdziesz specjalistów, trzymaj się pozytywnego myślenia.
ODPOWIEDZ