Opieka nad seniorami Łódź

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
sebastiana60
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 0:05

Opieka nad seniorami Łódź

Post autor: sebastiana60 »

Witam dziewczyny. Przede mną trudna decyzja, ale wiem, że lepszego rozwiązania nie ma. Planuję oddać moją mamę do placówki, gdzie oferowana jest całodobowa opieka dla seniorów w Łodzi. Na oku mam Familię, bo właśnie o tym domu opieki słyszałam najwięcej dobrego. Wiem, że takie miejsca zwykle cieszą się złą sławą, więc przydadzą mi się wasze rady. Byłabym wdzięczna.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Opieka nad seniorami Łódź

Post autor: Kasia »

A czy ktoś z Was opiekuje się schorowaną, starszą osobą w domu? Na przykład taka ze schorzeniami urologicznymi? Jeśli tak, to gdzie zaopatrujecie się w profesjonalne, medyczne worki na mocz? Znacie jakieś sklepy medyczne, w których można zarobić takie zakupy przez internet, bez wychodzenia z domu?
Owińka

Sprzedaż spółek

Post autor: Owińka »

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
ODPOWIEDZ