paczkomat

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Tineć

paczkomat

Post autor: Tineć »

z jakiej firmy korzystacie najczęściej ?? ja sie zastanwaiam nad paczkomatem i kurierem i nie wiem co wybrać . a paczkę mam dosc cenną
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: paczkomat

Post autor: lady30 »

Paczkomatem można bez obaw nadawać nawet te cenne paczki. Miesiącami korzystamy w firmie z tej formy dostawy, wysyłki nawet kilka razy w tygodniu i żadna paczka nie zaginęła, nie została zniszczona. Można wykupić dodatkowe ubezpieczenie dla pewności i tyle. A cenowo wyjdzie korzystniej i paczkę można nadać i odebrać wtedy kiedy osobie pasuje. To ten plus, paczkomatów w całym kraju pełno. I jak wygodnie spakować? Polecam kartony do paczkomatów Inpost o gabarycie A - w taki te mniejsze przedmioty się zmieszczą a przy nadawaniu paczki wiadomo że można wybrać najtańszy gabaryt A.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: paczkomat

Post autor: anuta439 »

Tineć pisze: ↑28 wrz 2020, 23:19 z jakiej firmy korzystacie najczęściej ?? ja sie zastanwaiam nad paczkomatem i kurierem i nie wiem co wybrać . a paczkę mam dosc cenną
U mnie bywa to różnie, ale paczkomat mam jakieś 200 metrów od domu, więc najczęściej jest to dla mnie najlepsza i najtańsza forma.
ODPOWIEDZ