Pasy Smart Kid Belt jako zamiennik

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Pasy Smart Kid Belt jako zamiennik

Post autor: alen »

Jeśli chodzi o zamienniki fotelików dziecięcych to polecam zakupić sobie takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ które świetnie się sprawdzą w roli zamienników. Każdy kto ma dzieci i auto powinien sobie kupić takie pasy bo kosztują niewiele i są bardzo poręczne w przeciwieństwie do fotelików a równie bezpieczne. Polecam przeczytać więcej na stronie producenta.
Awatar użytkownika
Olik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 19:19

Re: Pasy Smart Kid Belt jako zamiennik

Post autor: Olik »

Na stronie producenta przyznaję jest sporo informacji, a przede wszystkim to w jaki sposób należy je prawidłowo zapinać. Super, że Smart Kid Belt posiadają atesty i homologację bo to spowodowało, że je zamówiłam. Cieszy mnie to, że moje dziecko będzie w końcu bezpieczne w taksówce w czy w busie, którym wybieramy się w grudniu do Niemiec na Jarmark Bożonarodzeniowy.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Pasy Smart Kid Belt jako zamiennik

Post autor: mikimaki »

dokladnie tak, producent musi wszystko udostepniac, bo przeciez konkurencja ciagle atakuje, widac, ze obroty im sie chyba nie zgadzaja :D nie dziwne, bo skb to super rozwiazanie
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Pasy Smart Kid Belt jako zamiennik

Post autor: Chloe88 »

W moim odczuciu sa bardzo dobra opcją dla osób, które np podróżuja z dziećmi taksówką. Dzieci są już jakos wyrośnięte itd. I po prostu sa za duże do fotelików.
Awatar użytkownika
werulla
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2020, 20:39

Re: Pasy Smart Kid Belt jako zamiennik

Post autor: werulla »

No to pokazał wszystkie informacje, zobaczcie sobie ten artykuł https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ jak dla mnie wszystko pokazane czarno na białym co jest bezpieczne, a co nie. I Smart Kid Belt o dziwo ma najlepsze wyniki . Utra nosa konkurencji mam nadzieję w końcu
Mańwat

Wirtualne biura Warszawa

Post autor: Mańwat »

Wirtualne biura to idealne rozwiązanie dla tych, którzy jak ja
świadczą usługi mobilnie i nie potrzebują stacjonarnego miejsca do pracy. Zacząłem korzystać z usług Optioffice.pl Udostępniają wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne w korzystnej cenie, a do tego świadczą pomoc przy zarządzaniu pocztą. Odbierają przesyłki, maile, jak chcę to mi skanują lub odsyłają list z urzędu pod wskazany przeze mnie adres. Do tego mogą mnie umawiać na spotkania z klientami. Otrzymuję u nich dedykowany numer stacjonarny, numer faksu i jeśli jest konieczność to mogę skorzystać z sali konferencyjnej z klimatyzacją , ergonomicznymi meblami i Internetem. Do tego otrzymuję prestiżowy adres, pod którym mogę zarejestrować spółkę i pomagają mi w wypełnianiu dokumentacji i wprowadzaniu zmian do KRS, US i ZUS. Polecam ich, bo ceny mają niskie. W Optioffice organizują też wsparcie prawne i księgowe. Łatwiej jest skupić się na pracy, kiedy profesjonalny zespół dba o resztę zadań w firmie. Ze swej strony polecam
ODPOWIEDZ