Problem z kasą - gdzie na wielkanocne promocje?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Wiązkowa

Problem z kasą - gdzie na wielkanocne promocje?

Post autor: Wiązkowa »

W jakich sklepach znajdujecie najlepsze, i naprawdę tanie wielkanocne promocje?
Powiem wprost, że u nas w rodzinie ostatnio nie za bardzo się przelewa, jeśli chodzi o kasę, bo maż stracil pracę w tej całej pandemii no i szukamy pomysłów na tanie i dobre zakupy: od spożywki na wielkanocny stół, po prezenty upominkowe i zajączkowe dla dzieci.

Jakieś sklepy tanie polecicie?
Świątecznyduszek

Re: Problem z kasą - gdzie na wielkanocne promocje?

Post autor: Świątecznyduszek »

A w różnych, ja nie mam przyzwyczajenia do zadnego sklepu, bo dzisiaj tyle opcji zniżek w różnych, że wolę się tym ofertom poprzyglądać na spokojnie i potem sobie coś kupić jak już porównam ceny.
Spodobały mi się np. wielkanocne promocje z elektronicznych wersji gazetek reklamowych na ding.pl, znajdziesz tam markety, sieciówki, dyskonty, praktycznie wszystko co ma tradycyjne gazetki promocyjne tyle że tu są dostępne przez neta, wiec dużo wygodniej się sprawdza.
No i lecę kupić dopiero wtedy, jak znajdę najtańszą ofertę, da się oszczędzić, polecam.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Problem z kasą - gdzie na wielkanocne promocje?

Post autor: anuta439 »

Na szczęście jest internet - wpisz wielkanocne promocje i na pewno wyskoczy całe multum różnych wpisów od spożywki poprzez ciuchy, wyposażenie domu czy zabawki dla dzieci - od wyboru do koloru, bo wszyscy ścigają się, aby sprzedać swoje towary - polecam;)))
ODPOWIEDZ