problemy prawne w rodzinie

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Milomira_81
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2022, 13:03

problemy prawne w rodzinie

Post autor: Milomira_81 »

Hej, czy miałyście kiedyś jakieś problemy prawne w rodzinie? Wiem, że to bardzo przykry i niewdzięczny temat, ale sytuacje zdarzają się różne, prawda? Ja na przykład teraz zastanawiam się nad konsultacją z adwokatem Łódź, ale nie wybrałam jeszcze konkretnego. Może wy chciałybyście mi podpowiedzieć, jak w ogóle do tego podejść? Będę ogromnie wdzięczna!
Awatar użytkownika
Mira89
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2022, 21:33

Re: problemy prawne w rodzinie

Post autor: Mira89 »

Niektóre kancelarie oferują darmowe porady prawne Łódź i moim zdaniem to jest szansa na to, żeby spotkać się po raz pierwszy, przedstawić problem i zadać kilka pytań, a potem można ewentualnie zdecydować, czy chce się kontynuować współpracę z danym prawnikiem. Ja tak zrobiłam i dzięki temu udało mi się znaleźć adwokata Adriana Króla. Polecam przyjrzeć się tej kancelarii.
mere

Re: problemy prawne w rodzinie

Post autor: mere »

no ciekawe to co piszecie nie powiem :D według mnie jak ktos ma takie problemy w rodzinie to to sie nadaje do psychologa albo psychiatry - nie wiem jak mozna odstawiac takie jazdy w ramach rodziny
ODPOWIEDZ