Prywatny dom opieki w Łodzi

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Brunhilda-98 »

Cześć! Poszukuję dobrego prywatnego domu opieki w okolicy Łodzi. Moja babcia niedługo będzie potrzebować całodobowej pomocy i chcę znaleźć dla niej dobre miejsce. Dużo osób zachwala prywatny dom opieki Familia. Macie jakieś zdanie na jego temat?
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2019, 7:28

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Tatiana »

Mój dziadek jest w tym centrum opieki i jak na razie wszystko w porządku. Przyjmują tam zarówno pacjentów chodzących, jak i leżących – co akurat dla nas było dużym atutem, gdyż dziadek nie chodzi. 
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Bingo »

Warto byc pod stala i profesjonalna opieka zwlaszcza w starszym wieku. W sumie moze napisze coś od siebie : moja mama niestety ostatnio podpada na zdrowiu a ja nie mogę się nią cały czas opiekować ze wzgledu na pracę i wyjazdy sluzbowe. Rozwazam z tego wzgledu odpowiedni dom opieki , a widzialam ze ośrodek Pod Topolami https://podtopolami.eu/ oferuje opiekę całodobową - z tego co widzę warunki są bardzo przyzwoite. Co myslicie?
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Titana »

Jak kogoś na taki dom opieki stać to super, trzeba mieć naprawdę dużą emeryturę.
Awatar użytkownika
Geosia1986
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 11:47

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Geosia1986 »

rozumiem, że sytuacje bywają różne, ale... w czasie, który obecnie mamy - chodzi mi oczywiście o pandemię, bałabym się posłać bliską osobę do domu opieki. Napiszę więcej - nie tyle, ze bałabym się, ale bym w ogóle nie posłała. Tyle się teraz czyta o tych zakażeniach w domach opieki... Jeśli możesz, to proszę zatrzymaj babcię w domu.

pozdrawiam,
Gosia Parnas
ODPOWIEDZ