Przygotowanie do olimpiady językowej

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Oregano
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:44

Przygotowanie do olimpiady językowej

Post autor: Oregano »

Chciałabym zapisać syna na kurs języka angielskiego, bo niedługo bierze udział w olimpiadzie. Wybrałam tę szkołę http://poznan.ei.edu.pl/. Mają ciekawe kursy dla dzieci i stawiają na praktykę, a nie teorię, co jest bardzo ważne. Chciałabym też dodatkowo zastosować jakieś metody typu książki czy muzyka. Macie jakieś sprawdzone rozwiązania w tym zakresie? Polecicie jakieś?
Awatar użytkownika
malo22
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:57

Re: Przygotowanie do olimpiady językowej

Post autor: malo22 »

jeśli chodzi o przygotowanie do różnych konkursów czy olimpiad to zdecydowanie polecałabym zacząć śledzić pozycje na https://tantis.pl/repetytorium-gimnazja ... 16725.html bo mają sporo fajnych nowinek :)
kiętyń

Skup zadłużonych spółek

Post autor: kiętyń »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ