Psychoterapia dla związków Łódź

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Marteczka
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2019, 9:29

Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: Marteczka »

Mój problem wygląda następująco: Jestem w związku od 6 lat i od dwóch lat jest coraz gorzej. Chłopak się nie angażuje i wydaje mi się, że myślami jest gdzie indziej. On też widzi problem, ale nie potrafimy o nim porozmawiać. Czy psychoterapeuta byłby w stanie pomóc? Oboje chcielibyśmy to uratować!

ściąganie filmów ze stron internetowych
Awatar użytkownika
Basia_0
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:42

Re: Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: Basia_0 »

Koniecznie udaj się do poradni Salomon w Łodzi. Wiele z moich znajomych korzystało z psychoterapii dla par. Tam przyjmują też związki bez małżeństwa.
Awatar użytkownika
kropeczka
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:56

Re: Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: kropeczka »

Też chodziłem do poradni Salomon i mam bardzo pozytywne odczucia. Miałem problem z zaburzeniami kompulsywnymi i dzięki terapii udało mi się z nich wyjść.
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: Sajbin »

Świetnym ośrodkiem leczenia uzależnień jest Medox https://medox.org.pl/ Tam moja znajoma leczyła się z depresji,może warto tam popytać czy nie leczą też tego typu problemów?
Awatar użytkownika
karli
Posty: 158
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: karli »

Psycholog pomoże w wielu sprawach, ale gdy sprawa ma się już trochę gorzej to warto skorzystac z terapii psychiatrycznej. Psychiatra przepisuje odpowiednie leki, które mają pomóc. Warto skorzystac np. z pomocy https://www.joannamuszak.pl/ która jest z Katowic.

oddam psa wadowice
Awatar użytkownika
hubson
Posty: 22
Rejestracja: 13 wrz 2019, 17:36

Re: Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: hubson »

Nie ma się co wstydzić skorzystać z pomocy specjalisty, bo niekiedy jest ona konieczna i bez tego nie uda się normalnie funkcjonować. W klinice PsychoMedic w Łodzi można się umówić na wizytę, także z partnerem i poprosić o pomoc. Wystarczy zadzwonić pod numer 42 644 44 44.
Chowański

Re: Psychoterapia dla związków Łódź

Post autor: Chowański »

Tak, to bardzo ważna rzecz. Ja uważam, że na pewno warto też pomyśleć nad terapią online. To dzisiaj jak najbardziej możliwa rzecz. Klinika PsychoMedic.Online świadczy taką opiekę, dlatego też powinniście o tym pomyślec. Warto zadzwonić pod numer 799-399-399 i umówić się do nich na telekonsultacje. Myślę, że może być to dla Was idealnym wyborem, sami się przekonajcie.
ODPOWIEDZ