Rehabilitacja dzieci w Warszawie

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
dagna
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 13:09

Rehabilitacja dzieci w Warszawie

Post autor: dagna »

Cześć. Niedawno u mojej córki zdiagnozowano skoliozę i w związku z tym lekarz zalecił kompleksową rehabilitację. Znalazłam w Warszawie gabinet rehabilitacjadzieciom.eu. Znacie tamtejszych lekarzy? Polecacie zapisać do nich dziecko?
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 4:36

Re: Rehabilitacja dzieci w Warszawie

Post autor: wanda »

Jak najbardziej polecam. Mają tam świetnych fizjoterapeutów z doskonałym podejściem do dzieci, a ich leczenie naprawdę przynosi skutki. Moja mała bardzo lubi tam chodzić, więc to chyba o czymś świadczy :)
Awatar użytkownika
poliglotka
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2020, 11:31

Re: Rehabilitacja dzieci w Warszawie

Post autor: poliglotka »

Dzięki za polecenia! Poszukuje takiego miejsca, jednak w obecnych czasach trochę się boję. Nie wiem czy rehabilitacja w domu pacjenta, nie byłaby lepszym rozwiązaniem. Czy macie jakieś doświadczenie z taką formą rehabilitacji?
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Rehabilitacja dzieci w Warszawie

Post autor: anuta439 »

Rehabilitacja w domu pacjenta to dobry pomysł, ale najlepiej skorzystać z poleconego rehabilitanta, aby była pewność, że dobrze zna się na swoim fachu.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Rehabilitacja dzieci w Warszawie

Post autor: Bingo »

Takie leczenia bywają długotrwałe i kosztowne. Warto więc zakupić odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny do domu na użytek własny. Zajrzyjcie na ofertę hurtowni medycznej Bardomed - tutaj znajdziecie aparaty do magnetoterpaii, hydroterapii czy terapii łączonej w dobrych cenach. Warto dbać o swoje zdrowie.
ODPOWIEDZ