rozwód dobry prawnik Gdańsk

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: filista »

Jestem w niezbyt korzystnej sytuacji, ponieważ mąż chce rozwodu z orzekaniem o mojej winie i tu zaczynają się właśnie schody. Dla mnie jest to absurd, ale on twierdzi, że to ja właśnie jestem winna rozpadowi związku. Koniecznie muszę tę sprawę skonsultować z jakimś prawnikiem, bo się załamię. Z Gdańska, Gdyni, okolic kogo polecicie dobrego?
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pikiriki »

Brzmi to trochę jakbyśćie nadal byli na etapie wzajemnego obwiniania się, gdzie jest pełno złości i poczucia żalu. Może uda się to jeszcze naprawić, spróbować na przykład terapii małżeńskiej u psychologa? Nie chcę namawiać, ale rzucam sugestię do rozważenia. A nuż uda się wszystko naprawić?
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: filista »

no w sumie może masz trochę racji. jakoś nigdy nie byłam przekonana do takich terapii, psycholodzy i te sprawy to nie dla mnie. myślisz że to coś pomoże? skoro w zasadzie nasz związek jest już skończony i nie ma miłości? no bo jak inaczej określić to co się dzieje?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: DAMKA »

Rozwód nie był dla mnie pozytywnym doświadczeniem. Wychodząc za mąż, nie pomyślałam, że przyjdzie mi się rozejść z mężem. Jednak to było najlepsze rozwiązanie, najbardziej chciałam chronić dzieci. Oczywiście wzięłam adwokata, rozwód był z orzekaniem o winie męża. Reprezentował mnie adwokat Łukasz Węgłowski. Ma swoją kancelarię w Szczecinie, ale działa też na Pomorzu. Słyszałam o nim w samych superlatywach i wszystko to się potwierdziło.
ełka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: ełka »

filista pisze: ↑26 sie 2021, 14:00 no w sumie może masz trochę racji. jakoś nigdy nie byłam przekonana do takich terapii, psycholodzy i te sprawy to nie dla mnie. myślisz że to coś pomoże? skoro w zasadzie nasz związek jest już skończony i nie ma miłości? no bo jak inaczej określić to co się dzieje?
Może pomóc, ale wiele zależy od Waszych chęci. Możecie spróbować. A jeśli chodzi o pomoc prawną to polecam mecenasa Mindykowskiego, który był obecny w trakcie mojego rozwodu. Z racji tego, że udalo się go otrzymać i zostały przyznane alimenty zarówno na mnie, jak i dzieci w odpowiednio wysokiej kwocie to można z ręką na sercu potwierdzić że jest skuteczny
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: krosant »

To prawda odnośnie mec. Mindykowskiego. Co prawda nie ja korzystałam z jego pomocy, ale moja mama podczas rozwodu z ojcem kilka lat temu i miałam przyjemność go spotkać, a także usłyszeć opinię mamy. Bardzo rzetelny i kontakt bezproblemowy, mama na bieżąco była o wszystkim informowana odnośnie postępowania sprawy, która całkiem szybko się rozwiązała.
Jędrek11

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Jędrek11 »

Rozwód to mało przyjemna sprawa ale ja ogólnie wychodzę z założenia że w takich sprawach warto zawsze mieć wsparcie prawnika bo różnie bywa podczas rozpraw. Jak dobrze pamiętam to w Gdańsku kancelarię ma Cejrowski a to dobry prawnik i chyba zajmuje się rozwodami. Poszukaj w sieci namiarów do nich i poradź się tam.
WandaŁ

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: WandaŁ »

Od rozwodów, najlepsza jest pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Prowadzi kancelarię w Ełku ale przyjmuje sprawy niezależnie od lokalizacji. Zajmuje się prawem rodzinnym - separacja, rozwody, opieka nad dziećmi, alimenty - to wszystko leży w zakresie jej działalności. Oferuje ona usługi prawne, które są wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności i poszanowaniem zasad etyki adwokackiej. Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową, i mam do niej pełne zaufanie.
ODPOWIEDZ