rozwód dobry prawnik Gdańsk

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Górski

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Górski »

Cześć. Przychodzę do was z małą prośbą, mianowicie, czy możecie mi kogoś polecić, kto zajmuje się tematem rozwodów i przyjmuje na terenie Gdańska? Przykro mi to stwierdzić, ale niestety moje małżeństwo jest już tylko na papierze. Czas zakończyć ten nieszczęśliwy związek. Polećcie jakieś dobre kancelarie. Będę wdzięczna.
królik

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: królik »

Najgorsze podczas rozwodu jest rozgoryczenie, które może spowodować niepotrzebne decyzje, na przykład w postaci telefonu do byłej żony czy męża. Warto się powstrzymać i zacisnąć zęby. Jeśli chodzi o odpowiednią kancelarię, to może podpytaj swoich znajomych? Może akurat ktoś korzystał z wiedzy rzetelnej kancelarii?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: DAMKA »

Bardzo dobrym i profesjonalnym prawnikiem od rozwodów jest Łukasz Węgłowski. Co prawda jego kancelaria znajduje się w Szczecinie, ale działa również na Pomorzu co mnie bardzo ucieszyło. Znajoma mi go poleciła, jest naprawdę dobry i bardzo kompetentny.
Baśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Baśka »

Wiadomo, że rozwód to nic przyjemnego, ale nie uważam że powinniśmy traktować tego, jako osobistą porażkę życiową. Ludzie się zmieniają, więc to że wasze małżeństwo nagle przestało mieć sens, nie jest niczym złym. Tak czasami po prostu bywa i trzeba podejść do tego z chłodną głową
miśka12

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: miśka12 »

DAMKA pisze: ↑13 wrz 2021, 19:56 Bardzo dobrym i profesjonalnym prawnikiem od rozwodów jest Łukasz Węgłowski. Co prawda jego kancelaria znajduje się w Szczecinie, ale działa również na Pomorzu co mnie bardzo ucieszyło. Znajoma mi go poleciła, jest naprawdę dobry i bardzo kompetentny.
Ciekawe, nigdy o tym nie słyszałam. Szkoda. Czas nadrobić..
-
Medycyna estetyczna Chrzanów
Słońce

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Słońce »

Cześć. Na szczęście znam dobrą kancelarii w Gdańsku, którą mogłabym ci polecić i jest nią http://www.mindykowski.pl/. Oni mają ogromne doświadczenie w sprawach rozwodowych, więc myślę, że z ich pomocą szybko uda wam się uporać z tym jakże trudnym okresem w życiu. Trzymam za Ciebie kciuki.
perełka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: perełka »

Hm ja tam uwielbiam jak ktoś profesjonalnie zajmie się moją sprawą. Najlepiej udać się do Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie te Panie mają spore doświadczenie, wiedzą gdzie i co zacząc, by było dobrze, ja bym im w 100% zaufała, taka pomoc jest nieoceniona.
ODPOWIEDZ