Rozwód z alkoholikiem Gdańsk

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Alina316

Rozwód z alkoholikiem Gdańsk

Post autor: Alina316 »

Cześć. Mam męża alkoholika, z którym chcę wziąć rozwód. Problem w tym, że ten nie wyraża na to zgody. Podejmowałam wiele rozmów, prób pomocy mu, ale wszystko jak krew w piach. Jedyną opcją, aby się od niego uwolnić jest rozwód. Kogo możecie polecić, kto w takich tematach jest dobry?
Marek85

Re: Rozwód z alkoholikiem Gdańsk

Post autor: Marek85 »

Rozwody są zawsze trudne, a w takiej sytuacji w ogóle może być ciężko. Skoro chcesz wziąć rozwód (najpewniej szybko), to najlepiej skontaktować się z Mecenasem Mindykowskim, który w takich sprawach jest wręcz niezastąpiony.
Nika64

Re: Rozwód z alkoholikiem Gdańsk

Post autor: Nika64 »

Pan Michał Mindykowski to osoba, godna zaufania. W jego przypadku mam pewność, że da z siebie wszystko, a przy tym jest bardzo taktowny. Doradzi, przygotuje i będzie reprezentować w sądzie, więc polecam.
Alina316

Re: Rozwód z alkoholikiem Gdańsk

Post autor: Alina316 »

Na początku fajne jest to, że nie ocenialiście mnie. Dziękuję też za wszystkie Wasze odpowiedzi. Po świętach skontaktuję się z mecenasem Mindykowskim i umówię na spotkanie.
ODPOWIEDZ