Sprawdzony prywatny dom opieki

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Julian88
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2019, 8:52

Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: Julian88 »

Cześć! Zastanawiam się do jakiego domu opieki warto by było zapisać moją mamę. Niestety nie jestem w stanie się nią samodzielnie zajmować, a potrzebuje już całodobowej opieki. Znajomy polecał mi Centrum Familia. Macie jakieś opinie na temat tego domu opieki?
Awatar użytkownika
kasjusz1983
Posty: 16
Rejestracja: 06 sie 2019, 17:53

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: kasjusz1983 »

To bardzo dobry dom opieki. Mieszkańcy mają tam zapewniony transport, rehabilitację i smaczne posiłki. Poza tym panuje tam rodzinna atmosfera, więc jeśli Ci na niej zależy, to naprawdę polecam. 

jak wyłączyć kalkulator casio
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 71
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: Sajbin »

Dobry dom musi koniecznie być z polecenia żebyśmy wiedzieli że nasza babcia czy dziadek mają dobrą opiekę. Można też kupić opaskę dla seniora na rękę, tu maja ciekawe https://bezpiecznarodzina.pl/ Sama kupowałam taką dziadkowi. Taka opaska odbiera połączenia telefoniczne, ma duży przycisk s.o.s i lokalizację Dzięki niej nasi seniorzy sa bezpieczni.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: Bingo »

Super ,że taki temat powstał - to żaden tematu tabu, bo zalezy nam na zdrwiu naszych bliskich. Akurat moja babcia jest w domu opieki Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim i bardzo odzyla odkad znalazla sie w tym miejscu. Dom ten prowadzi sympatyczne małzeństwo i widac ze im zalezy bardzo na ich podopiecznych aby zylo sie im dobrze i zdrowo. To dobre miejsce.
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: walicka »

Jeżeli jesteście z Nowego Dworu Mazowieckiego lub okolic to zapoznajcie się z placówką "Dom Rodzinny". Konkretnie jest to zakład opiekuńczo-leczniczy więc nawet bardzo chore osoby mogą tam przebywać i będą miały zapewnioną wzorcową opiekę.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 23
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:30

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: polka23 »

Możesz zerknąć też na ofertę do domu seniora na http://domseniora24.pl . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert w dobrej cenie, za pobyt w nowoczesnym domu. Pokoje dobrze wyposażone 1-2 osobowe. Do tego jedzenie domowe, kaplica, opieka medyczna i wiele innych.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: anuta439 »

Koniecznie też zweryfikuj dom seniora w Jadwininie - https://www.jadwinin.pl/. To świetna placówka, w której seniorzy mogą w spokoju mieszkać i spędzać czas. Są w pełni bezpieczni, bo mają dostęp do wykwalifikowanej kadry lekarskiej, a co więcej - mogą również skorzystać ze wsparcia psychologa czy duszpasterza.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: Gretta »

Takich domów jest sporo i właśnie wiem, że jest też duże zainteresowanie, bo zapisanie osoby starszej do publicznego domu opieki nie jest wcale łatwą rzeczą. Dlatego też sporo osób decyduje się albo takie prywatne miejsca, albo i na opiekę nad seniorem na własną rękę. Jest to spore wyzwanie, no ale jak nie ma innej opcji. Tu myślę, że sklep internetowy https://esklep.brandvital.eu/aparat-slu ... 3,414,4730 sprawdzi się bardzo dobrze z takim wyzwaniem. Znalazłam tu aparaty słuchowe w dobrych cenach, także i inne sprzęty medyczne.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Sprawdzony prywatny dom opieki

Post autor: lemina »

A nie lepiej zastanowić się nad opiekunką dla starszej osoby a nie oddawać jej w takie miejsce. Ja nie wyobrażam sobie oddać swojej kochanej babci do takiego miejsca. Sami się nią opiekujemy i dbamy, żeby niczego jej nie brakowało. W ostatnim czasie na stronie https://www.pewnaopieka.pl/potrzeby-seniorow-jakie-sa/ znalazłam bardo ciekawy artykuł, z którego informacje z pewnością mi się przydadzą.
ODPOWIEDZ