Sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
EmiliaChaś

Sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: EmiliaChaś »

Cześć :)
Chciałabym zapytać Was, czy może macie dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętu do salonu kosmetycznego? Rozglądamy się właśnie nad rozwiązaniami dla wsparcia modelowania sylwetki, macie jakieś informacje ze swojego doświadczenia dla mnie, pozdrawiam!
Urszuńka

Re: Sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Urszuńka »

Wiesz co jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętu o wysokiej wydajności i skuteczności w działaniu odnośnie poprawy sylwetki, jej modelowania, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez IFApro u których znajdziecie urządzenie iMoos to nowatorskie systemy selektywnie które docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę więc bezinwazyjnie można również sporo zdziałać :)
PaulinaMiś

Re: Sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: PaulinaMiś »

Zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę jaka opcja będzie dla Was najlepsza i przede wszystkim czy sprzęt wyróżnia się jakością, skutecznością i jednocześnie realnie przyczynia się do zwiększenia grona zainteresowanych klientek. Unikatowe połączenie technologii pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy. Myślę, ze akurat klientki uda Wam się pozytywnie zaskoczyć!
EmiliaChaś

Re: Sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: EmiliaChaś »

PaulinaMiś pisze: ↑25 cze 2021, 22:10 Zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę jaka opcja będzie dla Was najlepsza i przede wszystkim czy sprzęt wyróżnia się jakością, skutecznością i jednocześnie realnie przyczynia się do zwiększenia grona zainteresowanych klientek. Unikatowe połączenie technologii pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy. Myślę, ze akurat klientki uda Wam się pozytywnie zaskoczyć!
No muszę przyznać, nieźle to wygląda muszę się skontaktować i sprawdzić też jak to cenowo wygląda
Ireńka

Re: Sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Ireńka »

No właśnie imoos to przede wszystkim urządzenie które cechuje się jakością, wysoką funkcjonalnością i dużymi możliwościami wykonywanych zabiegów, które pozytywnie wpływają na stan sylwetki, kontur ciała i twarzy. Zajrzyj na https://ifapro.pl/imoos/ gdzie przekonasz się więcej i znajdziesz kontakt do dystrybutora. Pozdrawiam i koniecznie daj znać na co się zdecydowałaś :)
ODPOWIEDZ