Stomatolog w Gdańsku

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Sainiś

Stomatolog w Gdańsku

Post autor: Sainiś »

Pomocy!!! Syn 11.5msc 9 zębów na stanie 3 kolejne wychodzą. Od kiedy skonczyl 5 msc i wyszły mu dolne jedynki z marnym skutkiem próbuje myć mu zęby. Dzisiaj juz nawet zauważyłam delikatny żółty osad na górnych siekaczach. Nie mam juz siły. Otwiera buzie wkładam szczoteczke próbuje ruszyc i zaciska tak mocno ze nie idzie nia ruszyć albo w ogole buzi nie otwiera. I taka walka trwa nawet 20 min. Nie pomaga tata, babcia, bajki....wybieram sie do dentysty w przyszłym tyg żeby ocenił stan zębów. Macie jeszcze jakies sposoby na zachęcenie dziecka do mycia zębów???
Ewentualnie doradzicie jakiegos dobrego stomatologa do dziecka w Gdańsku?
Nawińska

Re: Stomatolog w Gdańsku

Post autor: Nawińska »

Jeszcze przed nami to - ale może wybrać się z synem do sklepu bądź jak pandemia nie pozwala to na internecie razem z dzieckiem popatrzeć, niech wybierze szczotkę sobie sam, tą która mu pasuje, i jak bedzie Pani go myła to samemu stanąć przy zlewie i pokazać z radością ze SUPER SIĘ MYJE ZĘBY
Na moje chrześniaki to działało 😅 po 3 dniach poprosiły o szczoteczkę do wanny i myły żeby w wannie przy myciu ale myły!
Druga opcja bardziej drastyczna która widziałam w rodzinie to pokazywanie zdjęć z internetu bardzo mocno zniszczonych zębów i tłumaczenie ze wtedy to nawet cukierka nie można zjeść bo wypadną odrazu wszystkie zęby
No i bardzo dobry jest ten dentysta z Gdańska - świetne podejście do małego pacjenta.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Stomatolog w Gdańsku

Post autor: Karolinka22 »

Witam,zalezy mi na tym,aby znalezc dobrego stomatologa w Gdańsku,który wybieli mi zęby odpowiednią metodą oraz wykona mi chirurgie szczękową. Co sądzicie o tym gabinecie https://frankowski.pl/specjalizacje/chi ... szczekowa/ Czy uważacie,ze warto wyrywać ósemki?
ODPOWIEDZ