Studia fizjoterapeutyczne

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: sandra »

Moja córka chciałaby podjąć się studiów fizjoterapeutycznych. Czy możecie mi podać szkołę, gdzie może je zrobić? Prywatnie?
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: Zuzzanna »

To może być przyszłościowy kierunek, w końcu od dawna mówi się o tym, że społeczeństwo się starzeje i może być popyt na takie usługi. Nie określiłaś mi tylko kochana lokalizacji, stąd nie wiem, co mogłabym tak na serio zaproponować. Na przykład studia fizjoterapia proponuje Mazowiecka Uczelnia Medyczna. Warunki przystąpienia, plany zajęć i wszystko, co musicie wiedzieć znajdziecie na ich stronie. Pytanie tylko, czy jesteście z okolic mazowieckiego..
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: annauja »

ja też studiuje fizjoterapię a jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam warszawską Mazowiecka Uczelnię Medyczną i szczerze to miejsce polecam. Nowoczesne wyposażenie, doświadczeni wykładowcy, ciekawe zajęcia. Czesne też rozsądne biorąc pod uwagę, że to stolica.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: Kamilla36 »

Takie studia to naprawdę świetna sprawa. Kierunek satysfakcjonujący i dochodowy, więc na pewno będzie z niego zadowolona. Jak już się na to zdecyduje, przyda jej się kalendarz fizjoterapeuty. Znacznie ułatwi jej to zorganizowanie swojego czasu i nie tylko.
Łubin

Re: Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: Łubin »

Zuzzanna pisze: ↑26 kwie 2019, 8:46 To może być przyszłościowy kierunek, w końcu od dawna mówi się o tym, że społeczeństwo się starzeje i może być popyt na takie usługi.
Zdecydowanie, nie da się ukryć, że kierunek jest przyszłościowy. Poza studiami, warto też zainteresować się poszerzeniem swojej wiedzy w tym zakresie na różnego rodzaju kursach czy szkoleniach. Ja mam licencjata z fizjoterapii i za jakiś czas planuję szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy.
ODPOWIEDZ