suplementy

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
adam223ą

suplementy

Post autor: adam223ą »

Wczoraj z moją znajomą rozmawiałem na temat zakupu suplementów. Moja znajoma powiedziała mi ,że dobrze zrobię jak skorzystam z Natural Pharmaceuticals .


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Regis11

Re: suplementy

Post autor: Regis11 »

Kwestia suplementów to bardzo szeroki temat, pod tym hasłem kryją się bardzo różne produkty, część z nich nie musi mieć jakiegoś super pozytywnego wpływu, ale część z nich to produkty naturalne, działające bardzo dobrze, ale nie zarejestrowane jako produkt leczniczy czyli lek apteczny, często są to produkty naturalne, nieskalane big pharmą :D
Jako przykład mogę polecić olejek cbd produkt, który na dzieciaków z padaczką lekooporną, osób z nerwicą czy reumatycznym zapaleniem stawów są produktem nieocenionym, pozwalającym normalnie funkcjonować.
Bartłomiej

Re: suplementy

Post autor: Bartłomiej »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu z witaminami i suplementami diety, w tym np. suplementy na kondycję . Jest to sklep, z którego oferty korzystałem wielokrotnie i nigdy nie było najmniejszego problemu.
rezka

Re: suplementy

Post autor: rezka »

Ten suplement jest bardzo fajny i ma działanie potwierdzone badaniami - https://www.metahuman.pl/produkt/elite-atp/ więc warto się nad nim zastanowić moim zdaniem :)
Andrzej

Re: suplementy

Post autor: Andrzej »

Chciałbym Wam polecić stronę https://thegloow.com/pl/ , na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu z suplementami i kosmetykami dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie,
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: suplementy

Post autor: tormundmilks9 »

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zainteresować się produktem jakim jest Neoglandyna. To naprawdę świetny suplement diety, który zawiera w swoim składzie wysokiej jakości kwasy omega-3, które na pewno pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie naszego organizmu.
ODPOWIEDZ