suplementy

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
adam223ą

suplementy

Post autor: adam223ą »

Wczoraj z moją znajomą rozmawiałem na temat zakupu suplementów. Moja znajoma powiedziała mi ,że dobrze zrobię jak skorzystam z Natural Pharmaceuticals .


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Regis11

Re: suplementy

Post autor: Regis11 »

Kwestia suplementów to bardzo szeroki temat, pod tym hasłem kryją się bardzo różne produkty, część z nich nie musi mieć jakiegoś super pozytywnego wpływu, ale część z nich to produkty naturalne, działające bardzo dobrze, ale nie zarejestrowane jako produkt leczniczy czyli lek apteczny, często są to produkty naturalne, nieskalane big pharmą :D
Jako przykład mogę polecić olejek cbd produkt, który na dzieciaków z padaczką lekooporną, osób z nerwicą czy reumatycznym zapaleniem stawów są produktem nieocenionym, pozwalającym normalnie funkcjonować.
ODPOWIEDZ