Szkoła dla dziecka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
żabka

Szkoła dla dziecka

Post autor: żabka »

Szukamy szkoły dla naszych dzieci. Jaką szkołę w Gdańsku polecacie? Bez znaczenia czy będzie to szkoła prywatna czy państwowa. Bardzo chętnie sprawdzę wasze propozycje, bo kwestia szkoły zaczyna spędzać mi sen z powiek
aśko

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: aśko »

Od siebie mogę polecić prywatną szkołę Te Vizja w Gdańsku. Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą. Moim zdaniem to najlepsza szkoła prywatna w mieście. Program nauczania jest bardzo ciekawy
wizą

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: wizą »

Ja swoje dziecko chcę zapisać do prywatnej szkoły. Nie wyobrażam sobie nauki w szkole państwowej. Naszym pierwszym wyborem jest szkoła Te Vizja i mam nadzieję, że się tam dostaniemy
żoya

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: żoya »

Bardzo dobry wybór! Nasz syn chodzi do tej szkoły i jest bardzo zadowolony. W szkole panuje miła atmosfera, nauczyciele są zaangażowani w swoją pracę i mają indywidualne podejście do każdego ucznia. Mimo rozszerzonego programu nauczania dzieciaki dają radę z nauką
ćmaa

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: ćmaa »

Te Vizja to dobra szkoła i warto zapisać tam dziecko. Nasz syn w tym roku kończy naukę w tej szkole i jest nam trochę przykro bo bardzo chwalimy nauczycieli i sposób nauczania. Po cichu liczymy na kontynuację nauki w LO Te Vizja, ale tutaj decyzja należy juz do syna
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: iwika »

Fajnie, że szukasz najlepszej szkoły. To bardzo ważne. Zadbaj też o odpowiednie wyposażenie dziecka. Przyda się w szkole z pewnością. Warto zamawiać w sieci - znajdziesz tam wszystko od tego typu https://zabawkiiszkola.pl/pl/p/KIDS-DLU ... REAM-/2078 długopisów, po kredki, flamastry czy inne pisaki. Wybór jest ogromny, a i ceny lepsze.
wątko5

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: wątko5 »

Prywatne szkoły dzisiaj cieszą się dużą popularnością i właśnie warto zerknąć na niektóre. Szkoła dla dziecka musi być najlepsza. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma świetne opinie. Tutaj dzieci uczą się w przyjemnej atmosferze i dobrze rozwijają.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: wiktorwektor »

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to LO które powinien rozważyć każdy rodzic wysyłający dziecko do Szkoły Średniej. To miejsce które będzie przepustką do wybranego kierunku studiów, szkoła doskonale przygotuje do egzaminu dojrzałości jakim jest matura. To miejsce do którego chodzi się przyjemnością a to daje właśnie dużo lepsze efekty w nauce.
mały

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: mały »

Jeśli chodzi o książki i podręczniki to taniej nie widziałam aniżeli w księgarni https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Teraz w ogóle jeszcze jest dodatkowy rabat , to tym bardziej konkurencja dla innych :) Polecam wam zajrzeć, bo naprawdę warto sprawdzić.
maćka4433

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: maćka4433 »

Macie rację, że Te Vizja jak najbardziej jest odpowiednia, zarówno jeśli chodzi o przedszkole, jak i szkołę podstawową. Nie sprawdzałam wszystkich możliwości, ale wydaje mi się, że drugiego takiego miejsca nie ma. Wyjątkowa oferta, wyjątkowe możliwości, więc koniecznie sprawdzajcie!
oniś0393

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: oniś0393 »

Razem z dzieckiem mogę polecić akurat Te Vizję. Szkoła podstawowa to teraz nie tylko kilka lat i wybór następnej szkoły. Szkoła podstawowa to 8 lat nauki i to zazwyczaj w jednej szkole, a później już szkoły, które mają związek ze studiami oraz zawodem. Mają fajny poziom nauczania!
weruś0303

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: weruś0303 »

Wydaje mi się ogólnie, że Te Vizja nie ma wysokich opłat porównując z innymi szkołami, a poziom u nich jest bardzo wysoki. Rozszerzony poziom nauczania i do tego ogromne znaczenie języka angielskiego. Ogólnie nie zapominają też o zajęciach sportowych, które dla dziecka również są bardzo znaczące.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: mila87 »

Warto także postawić na odpowiednie wyposażenie, które sprawi, że wszystko będzie idealnie przygotowane. W tym wypadku, jeśli robisz to po raz pierwszy, na pewno warto pomyśleć także o zeszytach. Polecam zatem sprawdzić https://papierowo.pl/blog/jakie-zeszyty-szkolne-najlepiej-wybrac gdzie znajdziesz bardzo konkretne porady odnośnie wyboru zeszytów.
Miłunka

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Miłunka »

Jeśli chodzi chodzi o przedszkole, to my po długich rozważaniach również zdecydowaliśmy się na prywatną placówkę językową. Wybraliśmy Tequestę na Mokotowie i nie żałujemy, poziom edukacji jest wysoki, kadra super. Co najważniejsze, przedszkole jest regularnie dezynfekowane oraz ozonowane, przez co maluchy nie chorują
mózgowy

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: mózgowy »

Wcześniej należy pomyśleć o właściwym przedszkolu. Najlepiej niepublicznym ze względu na jakość nauczania i obsługi. Nasza córka aktualnie uczęszcza do Żyrafki https://www.zyrafkasieradz.pl/o-przedszkolu w Sieradzu. Mają tam miejsce nawet zajęcia z muzyki, dzieciaki należy edukować pod różnym kątem!
ODPOWIEDZ