Szkoła dla dziecka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
szkoła432

Szkoła dla dziecka

Post autor: szkoła432 »

Cześć! Właśnie jest czas, aby pomyśleć o odpowiedniej szkole dla mojego dziecka i myślę, że to odpowiedni czas, aby o tym rozmawiać, tak więc, jaką szkołę w Warszawie możecie mi polecić?
bajuś

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: bajuś »

Jeśli tylko są pieniądze to warto wybrać prywatną placówkę. Szkoła publiczna nie da tak dobrego startu dziecku w przyszłość, jak prywatna. Mój syn chodzi do Te Vizji na Ochocie, a jego kolega z bloku do publicznej i mój syn jemu pomaga w lekcjach, bo zdecydowanie są do przodu z materiałem.
moniś022

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: moniś022 »

Racja! Te Vizja to bardzo dobry wybór! Moja siostra od 3 lata w tej szkole ma swoje dziecko i ja na pewno córkę również tam zapiszę, ponieważ mam opinie z "pierwszej ręki" i wiem, jak wszystko wygląda, a zależy mi na dobrej edukacji mojego dziecka.
emiluś062

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: emiluś062 »

Mam takie samo zdanie, jeśli chodzi o prywatne placówki i faktycznie wydaje mi się, że może być to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, aby taką szkołę wybrać. Trzeba się tylko odpowiednio rozejrzeć, aby trafić na pasującą do oczekiwań ofertę.
paczkuś000

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: paczkuś000 »

Również słyszałam bardzo dobre opinie o Te Vizji, ale moje dzieci są już dorosłe i jedynie mogę posłać tam swoje wnuki. Na pewno moje dzieci będą rozważały dla nich takie opcje. Już za 2 lata pierwsza wnuczka idzie do szkoły.
koloneł

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: koloneł »

Nasze dziecko wysłaliśmy do polsko-angielskiej szkoły podstawowej. Mowa oczywiście o http://teczoweabecadlo.pl/ , aby jak najleopiej wpłynąć na przyszłość i edukację naszego dziecka. To był bardzo dobry pomysł, moje dziecko mocno progresuje i mocno na tym zyskaliśmy, wszyscy!
bebuś

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: bebuś »

Pamiętajcie proszę, że wybór szkoły podstawowej to bardzo ważna decyzja w życiu każdego dziecka, no i oczywiście rodzica, więc przemyślcie ją sobie w odpowiedni sposób. Już na tym etapie odtworzy to odpowiednią drogę edukacji dziecka. Dla mnie interesująca jest oferta szkoły prywatnej Te Vizja.
memuś0405

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: memuś0405 »

Mieszkamy na Ochocie, więc ze wszystkich najbliższych szkół wybrałam dla dziecka Te Vizję, z tego względu, że posiadają ofertę edukacyjną oraz program nauczania, który wyróżnia się na tle innych szkół. Ponadto prowadzą szkołę dwujęzyczną, co pozwoli na naukę języka angielskiego.
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 45
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Wlada »

Już 4 klasa w Te Vizji i jest super przyznaje, moja córeczka na pewno napisałaby to samo. Trochę przy tym wirusie dzieci już tak nie chwalą sobie nauki, no ale co zrobić, we wszystkich szkołach teraz sytuacja wygląda podobnie. Tu, dokładnie w placówce na Ochocie, od samego początku wszystko było profesjonalnie załatwione!
nunuś

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: nunuś »

W sumie mnie to nie interesuje, co będzie robić moje dziecko, ale ważne, żeby umiało sobie w życiu poradzić. Dlatego też uważam, że takie osteopatia warszawa studia są dla niej. Jednak jeśli zdecyduje się na cośkolwiek innego, i tak będę ją wspierać i będę jej pomagać. W końcu chodzi o jej szczęście, a nie moje. To ważne.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Gretta »

Widzę, że dużo osób poleca Te Vizje i wcale mnie to nie dziwi. Dużo plusów, może tak przy pandemii dokładnie ich nie widać, bo dzieci mają zajęcia online, ale już same te zajęcia i to jak wyglądają jest bardzo dobrym świadectwem dla szkoły. Córka jest w 3 klasie, wyniki w nauce ma świetne :)
Awatar użytkownika
AnitaAN
Posty: 96
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: AnitaAN »

Też miałam taki dylemat, tylko ładnych kilka lat temu. Nowe miejsce, nowa praca a i nowa szkoła dla dzieci, nie było łatwo, no ale udało się wszystko fajnie pozałatwiać. Szkoła, którą wybraliśmy (Te Vizja Ochota) super się sprawdziła i praktycznie tylko dzięki nauczycielom i fajnym kolegom i koleżanką córki udało się tak szybko zaaklimatyzować.
hiczungł

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: hiczungł »

Już na wczesnym etapie warto rozglądać się za studiami dla dziecka. My już patrzymy na studia zagraniczne (będziemy w stanie pozwolić sobie na nie ) . Jednak korzystaliśmy ze wsparcia i porad, aby na tym polu nie popełnić głupich błędów. Należytego wsparcia udzielili https://edunacademywroclaw.pl/ , takie porady były konieczne!

deming tqm
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: anuta439 »

emiluś062 pisze: ↑25 sty 2021, 0:45 Mam takie samo zdanie, jeśli chodzi o prywatne placówki i faktycznie wydaje mi się, że może być to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, aby taką szkołę wybrać. Trzeba się tylko odpowiednio rozejrzeć, aby trafić na pasującą do oczekiwań ofertę.
A co myślicie o państwowych szkołach, bo widzę, ż esami zwolennicy prywatnych :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ