Szkoła rodzenia

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Szkoła rodzenia

Post autor: kaprysia »

Teraz bardzo popularne jest korzystanie z pomocy szkoły rodzenia. Niedawno sama dowiedziałam sie , ze jestem w ciąży i kilka rzeczy zaczyna mnie przerażać. Widziałam , ze tutaj http://centrum-mam.pl/ mają bardzo fajna szkołę rodzenia i cięgle się szkolą. Wy korzystałyście z pomocy szkoły rodzenia ?
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: patrysia909 »

a bym potrzebowała skorzystać ale online a nie wiem czy cos takiego jest
Awatar użytkownika
riannon
Posty: 109
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:39

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: riannon »

Zdalna? Oczywiście, że jest zapisz się do szkoły prenalen totalnie za darmo :) łap linka https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ Szkoła oferuje naprawdę wiele możliwości :)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Kasia »

Taka szkoła rodzenia to na pewno dobre przygotowanie do porodu i do wczesnego macierzyństwa. Ale co z przygotowaniem się do samej ciąży? Moim zdaniem warto sobie o tym jak najwięcej czytać ;) Sporo wartościowych informacji możecie znaleźć na przykład w kalendarzu ciąży na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/16- ... darz-ciazy. Polecam ;)
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: DAMKA »

Warto chodzić do szkoły rodzenia. Fachowa wiedza to jedno, ale też wiele wspólnych tematów i pogaduszek z innymi przyszłymi mamami. Bardzo mile wspominam ten czas. W sumie dzięki wspólnej rozmowie na jednych z zajęć i ja zaczęłam rozważać bankowanie krwi pępowinowej. Na stronie Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych dużo konkretów się dowiedziałam. Potem zreferowałam wszystko mężowi i usłyszałam jedno, że nie ma się nad czym zastanawiać. My wybraliśmy ten najdłuższy abonament. Też Diagnostyka ma podpisane umowy z większością szpitali.
Dużżka

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Dużżka »

Ja osobiście uważam że najważniejsze to zaufany lekarz i dobry szpital do porodu. Ja rodziłam w szpitalu Medicover i tam warunki są na najwyższym poziomie i cały personel bardzo pomaga ciagle. Aczkolwiek szkoła rodzenia to tez dobra inwestycja
Luśka23

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Luśka23 »

Osobiście nie żałuję, że zdecydowałam się na szkołę rodzenia. Wiedza tam zdobyta dużo daje, dużo pomaga. Tym bardziej jak to jest pierwsza ciąża, a wtedy to wszystko jest czymś nowym. Właśnie w szkole z innymi mamami rozmawiałyśmy o badaniach prenatalnych, że warto takie zrobić właśnie. Test NIFTY Poznań https://badanienifty.pl/test-nifty-poznan/ był wymieniany, z uwagi na dużą czułość i dokładność oraz szeroki zakres chorób bo aż 94. Jak tylko mężowi o nim powiedziałam, to też był za. To test bezinwazyjny, tylko krew miałam pobieraną, a wynik po 5 dniach jak dobrze pamiętam.
ODPOWIEDZ