Szkoła

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Szkoła

Post autor: jessica »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Szkoła

Post autor: AgataMnna »

Dobra szkoła w dzisiejszych czasach to podstawa. Dlatego ja zapisałam swoją córkę do szkoły prywatnej. Wybór padł na Niepubliczną Szkołą Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Poziom jest tam całkiem wysoki. Ja czuję się odpowiedzialna za edukację dzieci, więc starałam się wybrać jak najlepszą szkołę.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 85
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:19

Re: Szkoła

Post autor: AbiUbu »

Również szkolnictwa wyższego dotyka kryzys i ciężko znaleźć miejsce do studiowania, które by spełniło pokładane w nim oczekiwania. Inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu, dosyć wysoki poziom oferuje uczelnia prywatna Kraków, czyli WSZiB. Przez to, że uczniowie muszą płacić za naukę, bardziej się przykładają. W grupie nie ma leserów, którzy zapisali się z braku lepszego pomysłu na siebie. Nacisk ze strony studentów motywuje także wykładowców do badań, przygotowania się do rozwoju i ogólnie rozumianego rozwoju.
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Szkoła

Post autor: womenik »

Szkołę dla dziecka też trzeba dobrze wybrać. Placówka tego typu jest ważna, a szkół jest mnóstwo. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych, bo tutaj uczą dobrzy nauczyciele, klasy są mniejsze. Dobrze wybrać prywatną szkołę.
Awatar użytkownika
mark167
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:06

Re: Szkoła

Post autor: mark167 »

Właśnie zastanawiam się nad dobrą szkołą. Przydadzą mi się Wasze porady.
https://hurtownialuka.pl/pl/blog/artyku ... ranki.html
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Szkoła

Post autor: pauula »

Nie ma się co oszukiwać, szkoły prywatne są w stanie zaoferować swoim uczniom dużo wiecej niż placówki publiczne. Moja córka od 3 lat chodzi do szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na ul. Gładkiej w Warszawie ( Ochota). Przyjazna atmosfera, dobre wyposażenie, pomocni nauczyciele. Dużym plusem jest też duża liczba zajęć dodatkowych.
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Szkoła

Post autor: Chloe88 »

Hmm jest w stanie zaoferować na pewno więcej pod tym względem, że klasy sa kameralne, np w Niepublicznej Szkole podstawowej nr 49 przy ul Bacha w Warszawie. No i jest inne podejście nauczycieli do uczniów. Sama chodziłam do wspomnianej prywatnej podstawówki i wiem jak to wyglądało. Faktycznie lepiej pod pewnymi względami. Ale uważam, ze uwłaczanie państwowym szkołom jest też nie w porządku. Tam jest po prostu więcej dzieci, nauczyciel nie jest wstanie poświecić tyle uwagi i często jest tak, ze ci lepsi są lepiej traktowani niż ci gorsi. i tyle
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:04

Re: Szkoła

Post autor: kosanoztra »

Jeśli zaglądają tu jacyś nauczyciele, podrzucam namiar na bardzo przydatna stronę - https://www.portaloswiatowy.pl/przyznaw ... 16863.html . To zbiór porad, aktualności i artykułów związanych z tematem oświaty. Naprawdę ciekawa lektura. Oprócz tego mamy również dostęp do konsultacji z ekspertami do prawa oświatowego - jak dla mnie super sprawa.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Szkoła

Post autor: filista »

W dzisiejszych czasach to ciężko jest dostać podręczniki do szkół. Co roku są inne a jak już się zdarzy że są te same to ciężko je dostać. Na internecie jest mało miejsc gdzie można kupić używane książki. Jedno z nich znalazłam na https://www.taniaksiazka.pl/szkola-pods ... 11619.html
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 65
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:25

Re: Szkoła

Post autor: Bona »

Super opcją jest też szkoła dwujęzyczna. Dzięki temu od samego początku mamy dostęp do profesjonalnej nauki angielskiego. Zajrzyjcie na stronę https://szkolaeuropejska.pl/ gdzie znajdziecie ofertę takiej podstawówki i liceum.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Szkoła

Post autor: AgataMnna »

Niekoniecznie najbliższa szkoła będzie najlepsza, więc warto się rozejrzeć za różnymi. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z lepszych, bo nauczyciele uczą tutaj według swojego planu nauczania.
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Szkoła

Post autor: womenik »

Początek szkoły jest dla dziecka na pewno bardzo stresujący. Jak chce się zaoszczędzić go dziecku to warto poszukać dobrej placówki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma świetnych nauczycieli, któzy mają swój prgram nauczania i tak nie męczą dzieci zbyt dużą ilością materiału.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 119
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:00

Re: Szkoła

Post autor: charlotte1991 »

Jeśli ma to być szkoła policealna to najlepszą ofertę ma ta szkoła https://www.kursor.edu.pl/ Wybór kierunków jest bardzo duży a szkoła cieszy się pozytywną opinią. Sama rozważam powrót do szkoły. Mam prawie 30 lat ale chcę się uczyć! Jakby nie patrzeć na naukę nigdy nie jest za późno.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Szkoła

Post autor: krosant »

Ja miała ostatnio duży problem z kupieniem wszystkich książek dla córki do podstawowej szkoły. Na szczęście znalazłam tę księgarnie https://www.taniaksiazka.pl/szkola-pods ... _1008.html i udało mi się skompletować całość
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Szkoła

Post autor: julka »

Wasze dzieci mają lokalizator GPS w telefonie? Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem opasek GPS z https://www.gpsguardian.pl/oferta/monitoring-osob/ dla dzieciaków. Będą same chodzić do szkoły i chciałabym aby miały lokalizator. Telefon nie wchodzi w grę. Według mnie są jeszcze za małe na telefony.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Szkoła

Post autor: lemina »

Kolejny rok szkolny już za parę dni. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach takich jak książki, zeszyty czy inne akcesoria. Tematem, o którym nie wolno zapominać jest również odpowiednie ubezpieczenie w szkole. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw ... stsze-mity znajdziesz poradnik, z którym warto się zapoznać.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Szkoła

Post autor: mila87 »

Szkoła powinna być miejscem rozwijającym. Dlatego potrzebuje odpowiedniego sprzętu, który zachęci i zmobilizuje dzieci do dalszego poznawania i nauki. Postaw więc na https://www.tableo.eu/ czyli tablice edukacyjne, o rożnej powierzchni i zastosowaniu. Solidne, pewne i trwałe.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Szkoła

Post autor: DAMKA »

julka pisze: ↑16 sie 2019, 13:18 Wasze dzieci mają lokalizator GPS w telefonie? ...
Mój syn telefonu do szkoły też nie nosi. Kupilśmy za to smartwatch gps dla dziecka i taki zdecydowanie lepiej się sprawdza. Jest bardziej praktyczny i przydatny. Gps jest dokładny i ma jeszcze inne przydatne funkcje. Warto żeby dziecko coś takiego miało.
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 59
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:07

Re: Szkoła

Post autor: Malina »

Długo zastanawiałam się nad tym jakie sukienki do szkoły wybrać dla mojej córki, żeby czuła się komfortowo, ale także żeby pasowały do miejsca i znalazłam świetny wybór w sklepie Talya :)

rejestracja samochodowa polska
Awatar użytkownika
omnibus
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2019, 15:01

Re: Szkoła

Post autor: omnibus »

AgataMnna pisze: ↑30 lip 2019, 11:25 Niekoniecznie najbliższa szkoła będzie najlepsza, więc warto się rozejrzeć za różnymi. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z lepszych, bo nauczyciele uczą tutaj według swojego planu nauczania.
Szkół jest mnóstwo w Warszawie, więc trzeba się zastanowić nad tym, która okaże się najlepsza. Od tego zależy rozwój dziecka, więc decyzja jest ważna. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie rzeczywiście ma dobrych nauczycieli, dzięki czemu dziecko może szybko się uczyć.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Szkoła

Post autor: kolonel »

Ja wychodzę z założenia, iż najlepsza dla naszego dziecka może być szkoła niepubliczna. W takich placówkach poziom nauczania stoi na dużo wyższym poziomie. My zdecydowaliśmy się wysłać dziecko do Polsko-angielskiej szkoły podstawowej w Stargardzie - http://teczoweabecadlo.pl/ . Prawdziwi profesjonaliści!
Awatar użytkownika
lenka5
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:17

Re: Szkoła

Post autor: lenka5 »

Szkoła na pewno musi mieć dobre opinie i rzeczywiście publiczne są teraz popularniejsze. W takich placówkach jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie można zapewnić dziecku jak najlepsze warunki. Mniejsze klasy, dobrzy nauczyciele pozwolą dziecku szybko się uczyć.
Awatar użytkownika
ciekawska
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:05

Re: Szkoła

Post autor: ciekawska »

Mamy takie czasy, w których to trudno jest zdecydować się na jakiś konkretny wybór profilu jeśli chodzi o szkołę średnią. Nie tylko jest to trudna decyzja dla naszych dzieci ale i dla nas bo wiadomo że chcemy dla nich jak najlepiej i by wybrali taki profil po którym będą mieli lepszy start w przyszłość. Ale pamiętajmy, że to one muszą zdecydować i z pewnością nie jest to łatwe, gdyż nie wiedzą jak do końca będzie wyglądał sposób rekrutacji i w ogóle. W takim przypadku aby wesprzeć nasze pociechy możecie zerknąć sobie na ten link dzieki któremu dość dużo się dowiecie na temat wyboru szkoły średniej
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Szkoła

Post autor: Gretta »

Wybór szkoły jest bardzo ważny, placówki bardzo się od siebie różnią, między innymi zapleczem, rodzajem zajęć, przede wszystkim kadrą nauczycieli. Sprawdźcie wszystko, warto też poszukać opinii innych rodziców. Świetną placówką jest Te Vizja Okopowa w Warszawie, mój syn chodzi tu do podstawówki i na pewno zapisze go też do liceum. Wszystko na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Szkoła

Post autor: kornelka »

Wybór szkoły na każdym etapie edukacji jest bardzo ważny. Ja miałam dość duży dylemat przed złożeniem papierów na studia bo do ostatniej chwili wahałam się czy ma to być pielęgniarstwo czy położnictwo :) postawiłam na tą 2gą opcję i od października studiuje na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. jestem zadowolona bo poziom jest naprawdę wysoki a zajęcia ciekawe.
Awatar użytkownika
juka9
Posty: 20
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:06

Re: Szkoła

Post autor: juka9 »

Szkoła rzeczywiście musi zapewniać dziecku dobre warunki do nauki i jest to ważne, na jaką placówkę się zdecydują rodzice. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia dzieciom autorski program nauczania i świetnych nauczycieli. To pozwoli dziecku uczyć się w dobrym tempie. Też klasy są małe co jest dużym plusem.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Szkoła

Post autor: anuta439 »

Zgadzam się,że szkoła musi zapewniac odpowiednie warunki, dlatego też wybrałam dla moich dzieci sprawdzoną i godną polecenia placówkę - https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ . Mają bardzo bogatą ofertę i pedagogów, dla których praca to pasja, a nie tylko obowiązek!
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Szkoła

Post autor: Azalia »

Słuchajcie, a co sądzicie o takim może dość nietypowym pomyśle jak wykorzystanie w szkołach programu Keylogger . Pozwala on bowiem śledzić wszelkie działania wykonywane na komputerach i wyłapywanie ew. niepożądanych treści. Może więc warto pójść w tym kierunku? Tak sobie myślę, że jednak tego typu rozwiązanie mogłoby uchronić nasze dzieci np. przez zbyt dużą ilością przemocy w sieci.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Szkoła

Post autor: ragatara »

Odkąd skończyłam szkołę starałam się jak najpożyteczniej spędzać wolny czas i teraz lubię jeździć w różne miejsca i szukać różnych rzeczy. Sporo o wykrywaczach metali dowiedziałem się z forum https://www.pasja-eksploracja.com/ i dzięki radom jakie są na stronie kupiłam wykrywacz garrett, jest naprawdę super.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Szkoła

Post autor: Kobietka »

Skoro mówimy tutaj o wyborze szkoły, to możecie zajrzeć sobie na stronę https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... armonogram . Znajdziecie tam informacje na temat tego jak wygląda w czasach pandemii rekrutacja. Jak można zauważyć, czas uległ zmianie.
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Szkoła

Post autor: womenik »

juka9 pisze: ↑28 mar 2020, 16:26 Szkoła rzeczywiście musi zapewniać dziecku dobre warunki do nauki i jest to ważne, na jaką placówkę się zdecydują rodzice. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia dzieciom autorski program nauczania i świetnych nauczycieli. To pozwoli dziecku uczyć się w dobrym tempie. Też klasy są małe co jest dużym plusem.
Niekiedy lokalizacja szkoły dla dziecka nie jest tak ważna jak poziom nauczania. Warto zadbać o rozwój dziecka i właśnie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych. Tutaj nauka odbywa się w małych klasach i pod okiem dobrych nauczycieli.
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 44
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:54

Re: Szkoła

Post autor: Rita »

Ważne jest to, aby pracować z dzieckiem także po szkole. Dlatego dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się z różnego rodzaju pomoce naukowe oraz książki czy też gry edukacyjne. Wiele takich propozycji znajdziecie na stronie EduKsięgarni: https://www.eduksiegarnia.pl/komunikacj ... -i-trening .
Awatar użytkownika
lenka5
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:17

Re: Szkoła

Post autor: lenka5 »

Szkoła musi kształtować dziecko i uczyć. Warto postawić na odpowiednią placówkę, która pozwoli dziecku robić postępy w nauce. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to odpowiednia placówka. Tutaj zajęcia są tak prowadzone, żeby każde dziecko mogło się rozwijać.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Szkoła

Post autor: Kamilla36 »

Wysyłając dziecko do szkoły, trzeba pamiętać, że nasze dziecko w klasie może zachowywać się inaczej niż w domu. Może okazać się, że zacznie stwarzać problemy albo że jest duszą towarzystwa. Na pewno warto przygotować się na każdą ewentualność i zaglądać na bloga: https://alamama.pl/ gdzie znajdziesz mnóstwo fajnych artykułów i porad.
Awatar użytkownika
kasia27
Posty: 75
Rejestracja: 07 paź 2019, 23:19

Re: Szkoła

Post autor: kasia27 »

W tym roku moja córka zdawała egzamin dojrzałości w szkole całkiem dobrze jej poszło. Pomogły jej w przygotowaniu się rożne dodatkowe materiały takie jak repetytorium maturzysty 2020. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony które zamówiła w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-matura . Przybliża poszczególne epoki literackie. Porusza zagadnienia z fonetyki, fleksji i składni, dodatkowo wzbogacone zostało działem dotyczącym wiedzy o języku.
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Szkoła

Post autor: ankaa89899 »

Szukając szkoły podstawowej dla swojego dziecka w Warszawie trafiłam na ofertę Te Vizja i przyznam szczerze, że od razu zwróciła moją uwagę. Wybraliśmy ją i uważam, że to na Ochocie najlepsza szkoła, bo syn właśnie skończył pierwszą klasę szkoły podstawowej.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Szkoła

Post autor: anuta439 »

Szukanie szkoły podstawowej to bylo nie lada wyzwanie - placówek sporo i jak tu wybrać najlepszą? A przecież wiadomo, że wlasnie takiej szukamy dla dzieci:) Ja finalnie zdecydowałam się na https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ - chodzą tam dzieciaki mojej przyjaciółki z pracy i słyszę od niej na temat tej szkoły tylko same pochwały! Cieszę się, bo dzieci będą miały też już znajome twarze w szkole:) Placówka oferuje bardzo dużo zajęć dodatkowych - możliwość rozwijania się muzycznie, fizycznie czy językowo. Super sprawa i wiem, ze to był najlepszy wybór!
Lobbę

Re: Szkoła

Post autor: Lobbę »

Przystąpienie do matury nie będzie stresujące, jak się do niej dobrze przygotujemy. Trzeba wybrać wcześniej dobre liceum. Na pewno Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to świetna placówka. Tutaj nauczyciele od samego początku zwracają uwagę na to, by przygotować do tego egzaminu.
otią

Re: Szkoła

Post autor: otią »

Ja ostatnio rozglądałam się za odpowiednią szkołą podstawową dla mojej córki, która ma problemy ze słuchem. W końcu trafiłam na ofertę http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/ Jest to instytut dla głuchoniemych w Warszawie, który naucza osoby niesłyszące i niedosłyszące.
minóss

Re: Szkoła

Post autor: minóss »

Lobbę pisze: ↑25 wrz 2020, 18:01 Przystąpienie do matury nie będzie stresujące, jak się do niej dobrze przygotujemy. Trzeba wybrać wcześniej dobre liceum. Na pewno Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to świetna placówka. Tutaj nauczyciele od samego początku zwracają uwagę na to, by przygotować do tego egzaminu.
Liceum jest prestiżowe, bo właśnie tutaj nauczyciele świetnie przygotują nas do matury. Publiczne placówki nie mają takiego doświadczenia i sposobu nauczania. Doświadczeni nauczyciele, którzy tu pracują dbają o dobrą atmosferę, ale i świetnie uczą.
kapiś

Re: Szkoła

Post autor: kapiś »

No to jeśli chodzi o liceum, to mogę polecić Wam https://okopowa.edu.pl/ Spodobało nam się to, że mają system nauczania odpowiednio przygotowujący do napisania matury międzynarodowej, a cały system i program nazywa się IB. Dodatkowo jest jeszcze rozszerzony język angielski i inne przedmioty. Super nauczyciele!
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Szkoła

Post autor: olkas »

Ja z kolei kończyłam w Warszawie Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 https://cku1.edu.pl/ i mogę wszystkim doradzić tę placówkę. Prowadzą liceum dla dorosłych oraz szkołę policealną. Macie tam wysoki poziom nauki, dodatkowe konsultacje dla osób mających problemy w nauce, pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego, po prostu profesjonalnie działają.
Awatar użytkownika
destelo
Posty: 177
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:25

Re: Szkoła

Post autor: destelo »

Wiecie co ja w tym roku będę kończyć szkołę średnią i zastanawiam się do jakiej pójść pracy najlepiej? Jeśli chodzi o napisanie CV to dobrze, są takie strony jak https://bananacv.com/szablony i gotowe szablony więc nie byłoby problemu, ale co ja tam wpisze skoro nie mam doświadczenia? Jedynie moje dane i tyle? I czy potrzebne jest pisanie listu motywacyjnego?
Piotruś11

Re: Szkoła

Post autor: Piotruś11 »

Jeśli chcesz skończyć szkołę która da ci dobrze płatny zawód i będziesz mógł się uczyć online to postaw na ofertę szkoły partnerskiej https://www.viessmann.ovh/ Zdobędziesz pożądany na rynku zawód technika chłodnictwa online a część praktyczną odbędziesz w ośrodkach szkoleniowych Viessmann. W 1.5 roku zdobędziesz porządny zawód bez wychodzenia z domu.
Fiśka4

Re: Szkoła

Post autor: Fiśka4 »

Jakie jest wasze zdanie na temat szkolnych mundurków? Mi najpierw wydawało sie to dośc zbędne, ale szkoła się uparła. A ja totalnie zmienilam zdanie jak zobaczyłam jak piękne mundurki uszył nasz dostawca, czyli https://www.hero-collection.com.pl/mundury/szkolnictwo - są wyjątkowe! Każdemu, kto musi zorganizować mundurki szkolne, polecam współpracę z hero collection - są najlepsi!
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Szkoła

Post autor: anuta439 »

Co sądzicie o stanie szkoły po Covidzie? Dla mnie totalny dramat i degrengolada! U mojej koleżanki w szkole (nauczycielka) - 11 uczniów oblało matematykę, a podchodziło 43. Jak tak dalej pójdzie, to będzie jakieś stracone pokolenie! macie też takie samo wrażenie?
magra

Re: Szkoła

Post autor: magra »

Wiadomo, że w szkołach edukacja jest na różnym poziomie. Warto dlatego na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... edukacyjne . Macie tam bowiem namiar na wiele ciekawych informacji na temat pozyskiwania funduszy dla szkół oraz grantów na projekty edukacyjne.
Kłośśka

Re: Szkoła

Post autor: Kłośśka »

Jeżeli szukamy różnorodnych, ale bardzo dobrych artykułów plastycznych oraz szkolnych to ja polecam kontakt z https://sklep.jovi.net.pl/. Oferta jest szeroka, dopasowana do potrzeb różnych osób, asortyment jest ciekawy, można go wykorzystać na naprawdę różne sposoby, więc dzieci będą bardzo zadowolone. Też oczywiście liczą się ceny, mają ogromne znaczenie, zwłaszcza teraz. Formuła sklepu wygodna, szybko można znaleźć to, co potrzebne, do tego szybka dostawa pod wskazany adres
Amanda Korś

Re: Szkoła

Post autor: Amanda Korś »

Wybór szkoły sportowej moim zdaniem ma naprawdę duże znaczenie i dlatego powinniśmy ten wybór po prostu odpowiednio przemyśleć. Ja zapisałam dzieci do szkoły https://gimbasket.edu.pl/ i jestem bardzo zadowolona, bo widzę, że nie ma problemów, dzieciaki bardzo komfortowo i płynnie się rozwijają, są aktywne fizycznie, mają szerokie zainteresowania, więc będą je mogły w przyszłości rozwijać i po prostu być zadowolonymi. Na stronie szkoły jest po prostu wszystko opisane, można wejść, sprawdzić, co i jak
sławnaa

Re: Szkoła

Post autor: sławnaa »

W dużej mierze sprawdzam, jak można kierować swoim życiem i kierunkiem i rozwojem malucha, dlatego wstępnie sporo na ten temat sprawdzam i się dowiaduję. No i jeśli mam powiedzieć szczerze, to dla mnie na przykład rozwiązaniem kryzysowym będzie szkoła galileo. Wiem, że tu mają naprawdę fajne podejście do maluszków.
Marzena78

Re: Szkoła

Post autor: Marzena78 »

Bardzo ciekawy temat. Edukacja naszych dzieci jest najważniejsza dlatego tak dużo uwagi powinniśmy im poświęcić. Szczególnie w kilku pierwszych latach gdzie następuje największy postęp. Musimy mieć świadomość kiedy dokładnie jest ten moment, w którym dziecko zaczyna wykazywać zainteresowanie chociażby czytaniem. Może to pokazywać na wiele sposobów jednak najczęściej jest to poprzez pytania o to co jest napisane na czymś. Poznawanie liter alfabetu może być świetną zabawą i w sumie takie podejście będzie najlepsze na początku. Przydatne też będą takie pomoce jak elementarz do nauki czytania - https://czytamsobie.pl/ksiazki/elementarz Do ich przygotowania zostało wykorzystane wiele wiedzy z zakresu psychologii, dlatego też ich skuteczność jest wysoka. Oczywiście to kiedy nasze dziecko z nich będzie w stanie skorzystać to już kwestia indywidualna.
Gość

Re: Szkoła

Post autor: Gość »

Co do szkoły to moje dziecko od września do niej idzie, powiem wam że zastanawiam się teraz nad wykupieniem tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ szkolnego ubezpieczenia. Bo jednak chcę mieć takie dodatkowe dla mojego dziecka.
Gość

Re: Szkoła

Post autor: Gość »

Ja w szkole dla mojego dziecka potrzebuję jeszcze tylko ubezpieczenie szkolne i wtedy będzie miało załatwione wszystkie sprawy. Ale nie wiem jakie wybrać i gdzie, może macie jakieś sprawdzone oferty dla mnie?
ODPOWIEDZ