Szkolenia - są dla Was ważne?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
paść

Szkolenia - są dla Was ważne?

Post autor: paść »

Interesuję się różnymi szkoleniami. Na przykład ostatnio zafascynowały mnie szkolenia laboratoryjne. Ciekawy temat, bardzo trudny, ale chciałabym dowiedzieć się o tym więcej. A Wy?
Maryśka

Re: Szkolenia - są dla Was ważne?

Post autor: Maryśka »

Szkolenia są bardzo istotną kwestią w samorozwoju, ponieważ zwiększają naszą wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Świetne szkolenia z zakresu fizjoterapii można znaleźć tutaj - https://www.movuto.pl/podstawy-flossingu Ważne, żeby w tym zawodzie cały czas się kształcić i poznawać nowe techniki. Teraz wszystko idzie bardzo do przodu, więc nie można stać w miejscu, tylko cały czas się rozwijać.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Szkolenia - są dla Was ważne?

Post autor: ragatara »

Ostatnio miałam szkolenie w firmie https://q-hse.pl/ był to nadzór bhp na budowie, kursy zostały przeprowadzone bardzo ciekawie i nawet byłam zaskoczony, że tak można je prowadzić.
jąwq

Re: Szkolenia - są dla Was ważne?

Post autor: jąwq »

Oczywiście, że są ważne. W naszej pracy mamy mnóstwo wystąpień publicznych, przed klientami i partnerami biznesowymi, dlatego prezencja i umiejętność opowiadania jest niezmiernie istotna. U nas szkoleniami w tym zakresie (storytelling i wypowiadanie się) zajmuje się zewnętrzna firma Opowiedz to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/. Oni są rzetelni, posiadają kompetencje i doświadczenie, a ich szkolenia są kompleksowe, polecam.
ODPOWIEDZ