Szlafrok dziecięcy

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Zenona
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2022, 22:20

Szlafrok dziecięcy

Post autor: Zenona »

Chcę kupić dla dwuletniej córeczki doby jakościowo szlafrok dla dzieci. Możecie mi podpowiedzieć, w których sklepach mają takie produkty dobrej jakości? Dajcie znać, bo mam kilka szlafroków na oku, ale jeśli ktoś poleci sprawdzony, to nie ukrywam, że wolałabym kupić coś dobrego jakościowo, czego na pewno nie będę żałować. Z góry dziękuję za polecenia.
maalwina

Re: Szlafrok

Post autor: maalwina »

Ja potrzebowalabym szlafroka dla siebie. Nie musi byc szczegolnie gruby, bo zblizaja sie cieple miesiace. Ale zeby byl ladny i nie rozwalil sie po pierwszym praniu. Gdzie zamawiacie, dziewzyny??
Alicjaa

Re: Szlafrok dziecięcy

Post autor: Alicjaa »

A znasz taki sklep, jak Sport Service? Nazwa troszkę myląca, bo oprócz sprzętu sportowego i turystycznego, mają też spory asortyment rzeczy do domu czy ogrodu, no i właśnie też szlafroki damskie z polaru w fajnych kolorach. Na takie marcowe noce jak znalazł. Nie dość, że ciepłe i ładne, to jakie wygodne :)
ODPOWIEDZ