Terapia małżeńska w Łodzi

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Julian88
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2019, 8:52

Terapia małżeńska w Łodzi

Post autor: Julian88 »

Witam! Od dłuższego czasu nie potrafię porozumieć się z małżonką. Między nami ciągle pojawiają się kłótnie i spory. Boję się, że jak tak pójdzie dalej, to będzie to koniec naszego małżeństwa. Chciałbym jednak o to zawalczyć i dlatego szukam terapii par w Łodzi. Jakich terapeutów polecacie?
Awatar użytkownika
mariusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2019, 8:04

Re: Terapia małżeńska w Łodzi

Post autor: mariusz »

Niestety nie mogę polecić Ci konkretnego terapeuty, ale słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat Poradni Salomon. Moja bliska przyjaciółka chodziła tam na terapię z mężem i teraz są szczęśliwym małżeństwem.
Awatar użytkownika
Basia_0
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:42

Re: Terapia małżeńska w Łodzi

Post autor: Basia_0 »

Bardzo dobrze, że chcesz o to walczyć! Powodzenia!
Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Re: Terapia małżeńska w Łodzi

Post autor: Agaton88 »

Terapia małżeńska jest niezbędna jeśli na samą myśl o związku odczuwasz negatywne emocje, takie jak: zmęczenie, zrezygnowanie czy bezradność. Myślę, że konsultacja z terapeutą z Poradni Salomon to dobry pomysł. 
Heńco

Sprzedaż spółek

Post autor: Heńco »

korzystam z wirtualnego biura w Optioffice.pl Mają profesjonalny personel, który dba o moją pocztę. Odbierają listy z urzędu i odsyłają mi pod wskazany adres, zarządzają pocztą, w moim imieniu umawuają klientów, przesuwają terminy jesli jest taka konieczność. Udostępniają prestiżowy adres do rejestracji firmy, pomagają też przy samej rejestracji spółki w KRS, US, ZUS. Wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne wykonują również zmiany do KRS, wypełniają formularze i skłądają wnioski , a potem monitorują sprawę aż do końca i dostarczają mi odpis. Zapewniają tez wsparcie księgowych i prawników. Istnieje również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na godziny, która posiada Internet, ergonomiczne meble i klimatyzację. Polecam ich
ODPOWIEDZ