Trudny rozwód. Jaki prawnik z Gdańska?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Monia95

Trudny rozwód. Jaki prawnik z Gdańska?

Post autor: Monia95 »

Poszukiwany bardzo dobry prawnik specjalizujący się w rozwodach. Koniecznie musi się nie bać trudnych wyzwań, bo niestety rozwód odbywa się z orzeczeniem o mojej winie. Do tego dochodzi podział majątku i opieka nad dziećmi. Kogo z Gdańska lub Trójmiasta polecacie?
Nastka93

Re: Trudny rozwód. Jaki prawnik z Gdańska?

Post autor: Nastka93 »

Faktycznie istnieją adwokaci, którzy nie podejmą się takiego wyzwania, bo po prostu nie mają takich umiejętności. Dlatego polecam Ci Mecenasa Mindykowskiego. Doświadczony, empatyczny i takich wyzwań się nie boi. Na pewno będziesz zadowolona z jego usług.
Gonia931

Re: Trudny rozwód. Jaki prawnik z Gdańska?

Post autor: Gonia931 »

Zdecydowanie polecam Pana Michała Mindykowskiego. Bardzo dobry w swoim fachu - doświadczony i empatyczny. Z sukcesem poprowadzi Twoją sprawę i odpowiednio Ciebie do niej przygotuje.
Bronka94

Re: Trudny rozwód. Jaki prawnik z Gdańska?

Post autor: Bronka94 »

Rozwody z reguły nie należą do łatwych, ale skoro szukasz dobrego prawnika, polecam skontaktować się z mecenasem Mindykowskim. Działa na terenie całego Trójmiasta jakby ktoś potrzebował ;)
Monia95

Re: Trudny rozwód. Jaki prawnik z Gdańska?

Post autor: Monia95 »

W takim razie w poniedziałek zadzwonię do Pana Mindykowskiego i umówię się na spotkanie. Mam nadzieję, że z jego pomocą faktycznie uda mi się szybko zakończyć to małżeństwo.
ODPOWIEDZ