Urządzanie mieszkania

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Urządzanie mieszkania

Post autor: kaprysia »

Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają fajne rany akurat do takich zdjęć. Może Ci się to przyda.
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Katja17 »

Jak wiesz co ci się podoba to nawet idzie szybko. Ja zawsze sobie coś upatrze a potem juz z górki ;-) Teraz przykładowo zmienialiśmy podłogi w całym domu, a ze mamy podłogowe ogrzewanie to stwierdziliśmy ze zrobimy z kamienia naturalnego. Firma ,która nam to robiła Marmur Dulemba, doradzili nam ze taka podłoga lepiej trzyma ciepło. I faktycznie tak jest, poza tym bardzo to elegancko wygląda. Firma bardzo rzetelna, maja ogromny wybór kamienia naturalnego.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: anuta439 »

A ja szukam jakiś inspiracji na wnętrza o charakterze loftowym. Możecie coś polecić? Może znacie jakiś projektantów, którzy dobrze odnajdują się w tych tematach?
ODPOWIEDZ