Wada postawy u dziecka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Ewa1967
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 21:28

Wada postawy u dziecka

Post autor: Ewa1967 »

Witajcie. Muszę razem z córką popracować nieco nad jej wadą postawy. Postanowiłam zapisać małą na rehabilitację. Co sądzicie o Akademii Ruchu w Warszawie? To odpowiednia placówka?
Awatar użytkownika
Mirka1984
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 8:21

Re: Wada postawy u dziecka

Post autor: Mirka1984 »

To moim zdaniem najlepszy ośrodek rehabilitacyjny. Rehabilitacja wady postawy u dzieci jest bardzo ważna, dlatego warto znaleźć sprawdzonego fizjoterapeutę, a tacy właśnie pracują w Akademii Ruchu. Szybko zauważycie poprawę, gwarantuję :)
ginamółłłł

Re: Wada postawy u dziecka

Post autor: ginamółłłł »

Walkę z wadą postawy u dziecka zaczęliśmy od odwiedzin w gabinecie https://ortopedapoznan.com.pl/informacje-dla-pacjentow/ . Powodem tak nieładnej sylwetki był nadmierny tryb siedzący , który wiązał się ze zbyt częstym użytkowaniem komputera. Ogromnego wsparcia i pomocy na tym polu udzielili nam gabinet w Poznaniu i rozpoczęliśmy wspólną walkę o właściwą sylwetkę dziecka!
ODPOWIEDZ