Witaminy

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Witaminy

Post autor: kaprysia »

Niedawno czytałam o niedoborze witaminy b12 i chyba wszystko wskazuje na to że ją mam. Zastanawiam sie czy nie kupić sobie tutaj https://www.sklepzycia.pl/witamina-b12# tych witamin by bardziej o siebie zadbać i nie odczuwać tak zmęczenia i depresyjnego nastawienia.
Awatar użytkownika
Frytula
Posty: 159
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:33

Re: Witaminy

Post autor: Frytula »

Jeśli odczuwasz zmeczenie i brak energi to warto brac coś z rzeńszeniem. Zerknij sobie na tabletki geriamoc - tu masz kompletna dawkę witamin plus rzenszen. Wystarczy jedna tabletka dziennie by dostarczyć organizmowi niezbędnych składników
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Witaminy

Post autor: Kasia »

A czy podajecie jakieś witaminy Waszym dzieciom? Wiecie może, ile witaminy d potrzebuje niemowlę? A czy Wy suplementujecie tą witaminę?
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 128
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Witaminy

Post autor: nerwa »

Tak, podaję witaminę d swojemu dziecku ale razem z probiotykiem bo taki właśnie probiotyk dla niemowląt zalecił nam lekarz. Uważam że to lepsze rozwiązanie niż podawanie dwu oddzielnych preparatów bo dzieci nie zawsze chętnie chcą je przyjmować.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Witaminy

Post autor: mikimaki »

U nas stosujemy na co dzień tylko probiotyki a dokladnie Diflos - ma w składzie szczep bakterii pochodzenia naturalnego Lactobacillus rhamnosus GG. Wyczytałam, że ma potwierdzone korzystne działanie na organizm potwierdzony badaniami klinicznymi.
wąs

Skup zadłużonych spółek

Post autor: wąs »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ