Wybór kierunku studiów

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
maniś678

Wybór kierunku studiów

Post autor: maniś678 »

Zastanawiam się nad wyborem studiów. Chciałbym, aby było to związane z moją pasją - rysunkiem. Co o tym sądzicie? Rysunkiem pasjonuję się od dziecka - chciałbym, przy pomocy swojej pasji zarabiac pieniądze i wiem, że jest to możliwe, bo skoro innym się udaje, to dlaczego mi miałoby się nie udać?
mczayś44433

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: mczayś44433 »

Koniecznie sprawdź sobie szkołę rysunku https://www.formatstudio.com.pl/ która może Ciebie w odpowiedni sposób przygotować do egzaminów na studia, jeśli zdecydujesz się wybrać kierunek związany z rysunkiem. Szkołę możesz też wybrać wtedy, gdy kochasz rysunek, ale nie zamierzasz go studiować. To świetna szkoła rysunku Format studio Kraków.
łabka

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: łabka »

Najlepiej dopasować kierunek studiów do własnych zainteresowań oraz możliwości. Ale również warto patrzeć na to czy kierunek ma jakieś perspektywy i czy będzie można po jego ukońćzeniu znaleźć pracę. Akurat ochrona środowiska http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... srodowiska to przyszłościowy kierunek więc warto go rozważyć
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: Karolinka22 »

Witam,zalezy mi na tym,aby wybrac odpowiednie studia. Coś między kierunkiem artystycznym,a scisłym i technicznym. Pomyślałam o architekturze, jednak niezbyt wiem jakie są zasady rekrutacji. https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz/ Moze są tu jacys studenci lub absolwenci?

trofea w killzone 2
Tośśka

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: Tośśka »

Dobrze dobrany kierunek studiów to wybór każdego. Niestety moja pierwsza decyzja nie była dobra. Źle czułam się na studiach, a zgodziłam się na nie, żeby nie zrobić przyjemność rodzicom. Zawsze interesowała mnie Psychologia kryminalna kraków to idealne miasto do studiowania. Zdecydowałam się na zmianę kierunku i od roku studiuję na uczelni Ignatianum https://ignatianum.edu.pl/katedry-instytut-psychologii. To była najlepsza decyzja w moim życiu.
bewala

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: bewala »

maniś678 pisze: ↑30 cze 2021, 14:54 Zastanawiam się nad wyborem studiów. Chciałbym, aby było to związane z moją pasją - rysunkiem. Co o tym sądzicie? Rysunkiem pasjonuję się od dziecka - chciałbym, przy pomocy swojej pasji zarabiac pieniądze i wiem, że jest to możliwe, bo skoro innym się udaje, to dlaczego mi miałoby się nie udać?
Przede wszystkim musisz myśleć o sobie. Nie ma od tego ucieczki, Ty się liczysz. Po drugie, warto się zastanowić, czy chcesz coś robić dla siebie, czy dla innych. Malarstwo oczywiście również może pomóc innym, ale takie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/ pielęgniarstwo jeszcze bardziej.
lepkosz

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: lepkosz »

Rozważając studia medyczne, warto zainteresować się Śląskim Uniwersytetem Medycznym, który zapewnia wysoki poziom nauczania oraz szeroki wybór kierunków, takich jak medycyna, pielęgniarstwo czy zdrowie publiczne. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://sum.edu.pl/.
ODPOWIEDZ