Wybór projektu domu

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Wybór projektu domu

Post autor: jessica »

Stoimy przed wyborem dobrego projektu domu, zastanawiam się jaki projekt wybrać. Zauważayłam, że na https://www.mgprojekt.com.pl/ mają fajną promocje z paczką dodatków o dużej wartości. Przy zakupie projektu wiele dostaje się gratis. Korzystacie z takich okajzi ?
Titana
Posty: 433
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Wybór projektu domu

Post autor: Titana »

Tu trzeba byłoby sprawdzić co oferują różne firmy, no i oczywiście własne wyobrażenie i potrzeby.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Wybór projektu domu

Post autor: lila »

No ja też polecam mg projekt , a w zasadzie spółkę MG Domy Sp. z o. o. https://www.mgprojekt.com.pl/ z Warszawy 03-112 . Tu macie adres: Ulica: Uczniowska 13 , a niżej inne dane, jeśli chcecie o nich wiedzieć więcej

NIP: 5242882006

REGON: 382648156

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 600 392 884. ]
My mamy od nich projekt Natalia i naprawdę podoba nam się, A budowa już na wykończeniu.
Awatar użytkownika
Milky
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:18

Re: Wybór projektu domu

Post autor: Milky »

Od tego trzeba będzie zacząć. My jak tylko kupiliśmy działkę zaczęliśmy przeglądać projekty domów. Teraz już zajmujemy się głównie wykończeniami, a tu jest co robić. Zastanawiamy się nad tynkami mozaikowymi od https://betto.pl/materialy-budowlane/tynki-mozaikowe Te można fajnie wykorzystać przy robieniu elewacji, oddzielić taki specjalny pasek na dole. Betto proponuje także wiele innych rzeczy, które przydadzą się przy budowie i wykończeniach domu. Znajdziecie tu materiały budowlane, spory wybór ogrodzeń.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Wybór projektu domu

Post autor: alen »

Jak już wybierzesz odpowiedni projekt domu to pamiętaj żeby odpowiednio przygotować plac budowy i wynajmij tą firmę https://avio-star.pl/ która ma odpowiednie zaplecze maszynowe. Mają maszyny i sprzęt ciężki jaki jest wymagany przy takich pracach wraz z obsługą. Dzięki nim robota pójdzie szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Wybór projektu domu

Post autor: kozi44 »

jessica pisze: ↑26 mar 2019, 13:41 Stoimy przed wyborem dobrego projektu domu, zastanawiam się jaki projekt wybrać. Zauważayłam, że na https://www.mgprojekt.com.pl/ mają fajną promocje z paczką dodatków o dużej wartości. Przy zakupie projektu wiele dostaje się gratis. Korzystacie z takich okajzi ?
witam, gotowe projekty domów ma biuro wybieram projekt. Powiem ci ze są bardzo przemyślane, mają ciekawe funkcjonalne rozwiązania. Ja bardzo cenię to biuro za fachowość, terminowość i dobre ceny
pórko

Skup zadłużonych spółek

Post autor: pórko »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ