Wybór żłobka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
wiktoryna
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 16:31

Wybór żłobka

Post autor: wiktoryna »

Czym kierujecie się, wybierając żłobek dla waszych pociech? Dla mnie bardzo ważne są zajęcia z wychowawcą, ale nie chciałabym też, żeby mój syn się nudził. Dlatego właśnie wybieram raczej placówki z przeróżnymi zajęciami dodatkowymi. Na jakie aspekty wy zwracacie uwagę?
złl

Re: Wybór żłobka

Post autor: złl »

Ja kierowałam się przede wszystkim opiniami innych mam, które znam. Tak wybrałam żłobek Tulinek w Słupsku. Przekonały mnie do niego także zajęcia, jakie tam prowadza i terapie: https://www.centrumdzieckatulinek.pl/terapia . Dobrze wiedzieć, że jeżeli moje dziecko będzie miało problemy, to na miejscu może chodzić na zajęcia, które mu pomogą. Mają kompetentne opiekunki, prowadza także przedszkole, co jest wygodne, polecam.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Wybór żłobka

Post autor: anuta439 »

Zgadzam się, ze przy wyborze żłobka to najlepiej kierować się opinią innych mam - oczywiście, które mają pociechy w danym żłobku. To jest najbardziej wiarygodne źródło, bo wiedzą co się z ich dziećmi dzieje, jak się zachowują i czy chętnie chodzą do danego żłobka :?
mińka

Re: Wybór żłobka

Post autor: mińka »

Z tego co się orientuję to przedszkole językowe Tequesta prowadzi również żłobek dla najmłodszych dzieci. Moja córcia uczęszcza akurat do grupy 3-latków i świetnie sobie radzi jak na swój wiek. Placówka jest nowoczesna, kolorowa i bardzo czysta - spełnia wszystkie wymogi epidemiczno-sanitarne - naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Ką67

Re: Wybór żłobka

Post autor: Ką67 »

Założyć własną firmę nie jest tak łatwo ponieważ jest to proces dość długotrwały i czasochłonny. Ale na szczęście można kupić gotową spółkę i wtedy tuż po zakupie jest się pełnoprawnym jej właścicielem i można śmiało działać na rynku. Ja swoją spółkę nabyłem w Optioffice i jestem niesamowicie wdzięczny im, że tak szybko i psrawnie wszystko poszło. Optioffice prowadzą sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek w korzystnej cenie i zgodnie z obowiązującym prawem. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek ułatwia start w biznesie, łatwiej jest bowiem rozpocząć działalność kiedy nei trzeba chodzić po urzędach, wypełniać miliona dokumentów w Optioffice nabywamy bowiem spółkę , któa już ma numery KRS, NIP, REGON i VAT, a także szeroki wybór kodów PKD, które umożliwiają działanie w każdej interesującej nas branży. Spółki mają pełną dokumentację, nie są zadłużone, nie posiadają żadnych zobowiązań handlowych. Wystarczą ją kupić i działać. To takie proste. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek zaprasza
hymórae

Re: Wybór żłobka

Post autor: hymórae »

Wybór odpowiedniego żłobka, w którym zajmą się naszym dzieckiem jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.prywatnyzlobekwarszawa.pl/ Jest to bardzo dobry, prywatny żłobek, który znajduje się w Warszawie. Pracują tam świetni pedagodzy, na których można w pełni polegać.
maryśa

Re: Wybór żłobka

Post autor: maryśa »

Moje dziecko trafiło do żłobka https://wesoleskrzaty.net.pl/#oferta i zupełnie nie mamy powodów do narzekania! Ten żłobek mieści się w idealnej lokalizacji w Krakowie a dzieciaczki mogą liczyć na wykwalifikowaną kadre - a o to nam w tym wszystkim chodzilo. Swietnie zrealizowane uslugi!
Żabcia

Re: Wybór żłobka

Post autor: Żabcia »

Niedawno podjęłam pracę i musiałam wysłać córeczkę do żłobka, a jestem z Warszawy, to wybór prosty nie był. Na szczęście koleżanka poleciła mi tę stronę https://www.dlababelka.pl/firmy/polska/ ... 0publiczne i w sumie na drugi dzień już miałam wszystko załatwione. Dużym ułatwieniem jest masa placówek na tej stronie, więc zapewne też większość z was bez większych problemów znajdzie miejsce dla swojego malucha.
PatkaŚ

Re: Wybór żłobka

Post autor: PatkaŚ »

Ja kierowałam się głównie opinią znajomych, wyglądem placówki oraz ofertą programową. Ostatecznie zapisałam swojego syna do żłobka http://gwiazdolandia.com/ w Katowicach. Ma tam zapewnione m.in. profilaktyczne zajęcia z logopedą, lekcje języka angielskiego oraz różnego rodzaju zabawy edukacyjne. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i szczerze mogę polecić to miejsce.
KrólowaJanka88

Re: Wybór żłobka

Post autor: KrólowaJanka88 »

Hej. :)

Dla mnie bardzo ważna jest kreatywność. Zawsze chciałam żeby moje dziecko przebywało w miejscu pełnym kreatywnej zabawy połączonej z nauką. Znalazłam taką placówkę zupełnie przypadkiem:, kiedy szukałam pomysłu na kreatywne, rozwojowe zabawy dla dziecka. Czytając blog na stronie https://www.wioski.co/ zorientowałam się, że Wioski są w moim mieście i od razu zapisałam tam córkę.
ODPOWIEDZ