Wyprawka dla maluszka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
ulryka

Wyprawka dla maluszka

Post autor: ulryka »

Słuchajcie, nadszedł ten czas i powoli zaczynam kompletować wyprawkę dla mojego maluszka. Póki co czytam też sporo opinii, rozmawiam z innymi - bardziej doświadczonymi osobami, liczę się z ich poleceniami. No i właśnie w tym temacie przychodzę, czy możecie polecić mi jakiś wózek głęboki dla noworodka?
Dorota Ż

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Dorota Ż »

Jeżeli jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego sklepu z ubrankami dla dzieci to polecam sklep BOBO DREAM !. Ja właśnie u nich zamawiałam ciuszki, które nawet po praniu w 90 stopniach zachowywały formę. Sklep oferuję również ubranka dla wcześniaczków w najmniejszym rozmiarze. Ja kilka takich ubranek zamówiłam bo była obawa, że urodzę wcześniej wiec musiałam się przygotować. Polecam zapoznać się z ofertą sklepu i zrobić zamówienie https://bobodream.pl/kategoria/male-dzieci/ubranka/.
ODPOWIEDZ