Żłobek Anteczek

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Radomila_63
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 10:20

Żłobek Anteczek

Post autor: Radomila_63 »

Hej mamuśki! Czy słyszałyście o żłobku Anteczek w Warszawie? Chciałabym poznać wasze opinie na jego temat, bo planuję zapisać tam swoją córeczkę. Polecacie?
Awatar użytkownika
Lena1960
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 14:56

Re: Żłobek Anteczek

Post autor: Lena1960 »

To świetny żłobek i szczerze polecam go każdemu rodzicowi. Pracuje tam fantastyczna kadra wychowawców, którzy mają dobre podejście do maluchów. Myślę też, że plan dnia jest bardzo dobrze zorganizowany. Super miejsce dla dzieci :)
Awatar użytkownika
Fabiana-76
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 6:59

Re: Żłobek Anteczek

Post autor: Fabiana-76 »

Też słyszałam wiele dobrego o żłobku Anteczek. Myślę, że dużą zaletą jest dostępna tam opieka psychologa. Specjalista w ten sposób czuwa nad każdym dzieckiem z osobna, a poza tym dba o jakość zabaw. Moim zdaniem to bardzo ważne i powinno być praktykowane w każdej tego typu placówce.

naped do bramy wisniowski
Żaba

Re: Żłobek Anteczek

Post autor: Żaba »

Niestety akurat moje dzieci są trochę starsze i muszę przyznać, że jak najbardziej ważną kwestią jest to aby się one bawiły w bezpieczny sposób będąc pod opieką. Na pewno wychodząc na plac zabaw fajnie jak w takim miejscu rozłożone są specjalne maty https://powerrubber.com/kat/maty-na-place-zabaw/ które zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
Martuśś

Re: Żłobek Anteczek

Post autor: Martuśś »

Niestety nie pomogę w spawie tego konkretnego żłobka, ale z czystym sumieniem mogę polecić w warszawie punkt opieki https://www.wioski.co . Dla mnie i mojego męża bardzo ważna jest kreatywność i harmonogram dnia. Zawsze chciałam, żeby moje dziecko przebywało w miejscu pełnym kreatywnej zabawy połączonej z nauką. W dodatku równie ważny jest dla mnie duży wybór zajęć oraz żeby moje dziecko codziennie spędzało czas na świeżym powietrzu. Dla tego, jak zorientowałam się, że Wioski są w moim mieście, od razu zapisałam tam synka.
ODPOWIEDZ