Zniechęcenie do życia

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:14

Zniechęcenie do życia

Post autor: Hiacynta »

Ostatnio jestem bardzo zniechęcona. Nic mi nie wychodzi i jest mi smutno ☹. Nie wiem już sama co zrobić. Znajomi wysyłają mnie na terapię, jakbym była jakaś chora psychicznie…
Awatar użytkownika
Wiesław-97
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2019, 21:40

Re: Zniechęcenie do życia

Post autor: Wiesław-97 »

Wiesz, jeśli czujesz się źle, to psychoterapia indywidualna mogłaby Ci pomóc. Sam na taką chodziłem i dzięki niej jestem teraz szczęśliwym, pełnym energii człowiekiem.
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:14

Re: Zniechęcenie do życia

Post autor: Hiacynta »

A polecacie jakiegoś konkretnego terapeutę z Poradni Salomon? Bo widzę, że mi ją tutaj podlinkowałeś.
Awatar użytkownika
janina_94
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2019, 5:08

Re: Zniechęcenie do życia

Post autor: janina_94 »

Też uważam, że psychoterapia to dobry pomysł. Chodziłam na wizyty do Magdaleny Gorzeli-Moszkowicz – szczególnie, jeśli Twój stan utrudnia Ci normalne funkcjonowanie.
DŻBAN

Biura Serwisowane Warszawa

Post autor: DŻBAN »

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.
ODPOWIEDZ