Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: alen »

Jeśli poszukujesz alternatywy dla fotelików dziecięcych to polecam skorzystać z pasów https://smartkidbelt.com/pl/ Idealne rozwiązanie dla osób mających większe dzieci i szukające alternatywy dla fotelików. Polecam się zapoznać i zakupić dla siebie bo na pewno nie raz uratuje życie chociażby podczas wyjazdów zagranicę i wynajmu auta.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: lajla »

zgadzam sie, swietna, bardzo przydatna rzecz, mozna je wszedzie ze soba zabrac, mamy, korzystamy, jestesmy zadowoleni!
Awatar użytkownika
mariko
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:22

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: mariko »

Mały , poręczny pas, ja jestem jak najbardziej za. Konkurencja ma negatywne opinie, ale kto raz użył Smart Kid Belt ten zna prawdę, że to bezpieczne i przydatne urządzenie. Dla mnie wynalazek na dużą skalę
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: mikimaki »

No moim zdaniem jest to fantastyczne rozwiazanie - dzieci jezdza wygodnie i bezpiecznie. Producent udostepnia wszystkie badania i certyfikaty bo konkurencja ciagle go atakuje ;x
Awatar użytkownika
limonka
Posty: 75
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:46

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: limonka »

Pasy są bardzo dobrym rozwiazaniem, nie jeden fotelik nie ma takich dobrych testow zderzeniowych jak one :) kupilismy i chwalimy sobie

wybuchy w krakowie
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: lampeczka »

a widzieliscie te badania https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ? skb wypada naprawde bardzo dobrze. my je kupilismy, juz jakis czas jezdzimy i jestem w pelni spokojna o bezpieczenstwo mojego dziecka
ODPOWIEDZ