Agencja marketingowa - którą wybrać?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 46
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:53

Agencja marketingowa - którą wybrać?

Post autor: deborah »

Cześć! Niedawno założyłam własną firmę i zależy mi na dobrej reklamie. Może ktoś zna Agencja marketingowa Katowice która to zrealizuje? Będę wdzięczna za pomoc!
Tyśka

Re: Agencja marketingowa - którą wybrać?

Post autor: Tyśka »

Myślę, że powinnaś skontaktować się z Dreamlike. To agencja marketingowa w Krakowie, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze reklamowej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dysponuje własnym studiem graficznym oraz zespołem programistów, który ściśle współpracują ze specjalistami od różnych dziedzin marketingu. Moją firmę obsługują już od ponad 6 miesięcy. W praktyce już po pierwszym miesiącu zauważyłam wzrost widoczności w sieci i przez większą liczbę zapytań ofertowych. Ich usługi nie są też nazbyt kosztowne, a to argument dla Krakuski takiej jak ja jest bardzo ważny :lol:
gossiek

Re: Agencja marketingowa - którą wybrać?

Post autor: gossiek »

Myślę, że możesz się zastanowić nad wybraniem tej oferty - https://www.balticdigital.pl/ bardzo fajna agencja, z szerokim zakresem działań, mogą się zająć kompleksowo reklamą dla Ciebie więc naprawdę fajna sprawa :)
ODPOWIEDZ