akcesoria do kuchni

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
łazienka2

akcesoria do kuchni

Post autor: łazienka2 »

Chcesz zmian w swoim otoczeniu? Lubisz jak zmienia się wnętzre? Małe zmiany mozesz zacząć już dzisiaj https://abc-agd.pl/239-sport zobacz na ten sklep. Ja tam zamówiłam super chlebak, no cudo taki fajny dizajn. Ciekawe wzory, niespotykane w innych sklepach na pewno przyciągają uwagę. Zobacz sam.
Ekła

Re: akcesoria do kuchni

Post autor: Ekła »

Nie moze zabraknąć dobrego ekspresu do kawy, ja mój mam już parę lat , ale robi rewelacyjna kawę. Ostatnio się zepsuł jeździłam po kilku serwisach ale nie potrafili mi poradzić, dopiero koleżanka poleciła mi n prawdę solidny https://ekspresowy-serwis.pl/ Tam bez problemu ,domówili potrzebne części i mój ekspres znów rewelacyjnie parzy kawę, warto u nich pytać z pewnością poradza sobie z kazda usterką.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: akcesoria do kuchni

Post autor: Gretta »

Rzeczywiście bez ekspresu do kawy się nie obędzie, powinniście w taki zainwestować. Jak będziecie szukać też i samej kawy to zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... Y-187.html W dobrej cenie będziecie mogli liczyć tu na świetne kawy.
ODPOWIEDZ