Akcesoria do pakowania paczek

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
dok

Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: dok »

Dla mnie bardzo zależy na dobrze zapakowanych paczkach do moich klientów, macie na to jakieś sposoby? Jestem osobą, która dopiero z tym zaczyna i chciałabym aby wszystko zostało wykonane jak najlepiej i żebym nie była niczym rozczarowana, ani moi klienci.
kiko22

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: kiko22 »

Myślę, że warto w takim razie pomyśleć o solidnych, grubych kartonach do pakowania i dobrych wypełniaczach. U nas wybraliśmy najlepsze opcje i jesteśmy zadowoleni, nie mamy od jakiegoś czasu już żadnych zwrotów co nas bardzo cieszy, ponieważ przy poprzednich kartonach one się zdarzały.
dok

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: dok »

Z tymi kartonami masz racje, ale gdzie ja takie dostanę, u mnie w okolicy niestety nie ma takich sklepów, a jak już coś jest, to te opakowania niestety nie są za grube... Co do kwoty, to dla mnie nie ma granic, zależy mi na jak najlepszych produktach, może Ty mi coś polecisz?
kaja273

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: kaja273 »

Ja artykuły prawie zawsze pakuję w folię i karton, zależy mi by przedmiot nie uszkodził się pry transportowaniu. Ja polecam wam zapoznać się z ofertą kartonów i innych opakowań na stronie sklepu https://www.opako.com.pl/promo-4 i skorzystać z ich propozycji.
kiko22

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: kiko22 »

Według mnie lepiej szukać takich produktów w sklepach internetowych wyjdzie na pewno korzystniej, a najlepiej będzie jak by to była hurtowania, wtedy możesz kupić dużą ilość rzeczy w super cenach. Ja od jakiegoś czasu korzystam z jednej firmy i jestem zadowolony.
dok

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: dok »

Szukałem na necie i jak na razie nie trafiłem na odpowiednią firmę, może Ty masz jakąś wartą polecenia? Teraz w sieci jest tyle tego, że tak naprawdę nie wiadomo z jakiej firmy korzystać. Miałem kilka opcji, ale dla mnie nie są one odpowiednie i zależy mi na czymś lepszym.
kiko22

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: kiko22 »

Od kilku miesięcy korzystam z produktów tej hurtowni https://neopak.pl/ i nie mam żadnych przykrych niespodzianek. Kartony są grube i takie na jakich mi zależało, nie niszczą się przy dostawie, a przesyłka jest cała i bez uszkodzeń. Poza tym kupuje u nich taśmy pakowane i wiele innych rzeczy do pakowania, które się u mnie sprawdzają.
Patka

Re: Akcesoria do pakowania paczek

Post autor: Patka »

Ja kilka razy już dostałam paczkę, której zawartość była uszkodzona ze względu na nieodpowiednie zabezpieczenie wnętrza... Tak naprawdę to wiele zależy od tego co jest przesyłane, ale mi osobiście bardzo sprawdziła się Tektura falista polecam do bezpiecznego pakowania przesyłek.
ODPOWIEDZ