alarm

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

alarm

Post autor: olkas »

jaki macie system alarmowy?
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: alarm

Post autor: elzbieta »

Jeśli chcecie profesjonalnie podejść do tematu, to na pewno przyda się szafa, która znajduje się na tej stronie . Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat. W sklepie mają bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Pamiętajcie, że zawsze należy stawiać na jakość kompleksowe rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: alarm

Post autor: Lena »

W swoim mieszkaniu nie mam monitoringu ale rodzice wybudowali nowy dom i zdecydowali się w nim na naprawdę skuteczny monitoring ip https://www.alkam-security.pl/monitoring-ip/ który jest zdecydowanie lepszy niż taki standardowy. Jest trochę droższy ale jakość jaką oferuje jest naprawdę warta tej ceny, szczególnie jeżeli w domu czy biurze mamy jakieś cenne rzeczy.

meble młodzieżowe czarne
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 581
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: alarm

Post autor: tormundmilks9 »

Znalazłem ostatnio bardzo fajną firmę z ciekawą ofertą, między innymi: monitoring, systemy alarmowe. Znalazłem tam Czujnik gazu ziemnego w bardzo dobrej cenie i myślę, że śmiało mogę wam polecić tą stronkę.
Awatar użytkownika
deszczykowa
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2020, 14:56

Re: alarm

Post autor: deszczykowa »

Bardzo fajnie sprawdzają się alarmy połączone w system inteligentnego domu, ja bardzo polecam taką opcję. Tutaj np są urządzenia do zbudowania takiego systemu - https://www.skynet.pl/category/inteligenty-dom są coraz tańsze a bardzo praktyczne :)
łetw

Re: alarm

Post autor: łetw »

Czasami sam alarm to za mało. My zdecydowaliśmy się dodatkowo na monitoring wizyjny. Nasza ochrona profesjonalnie zajmuje się agencja ochrony OCHRONA-GOT z Warszawy https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny. Maja bardzo kompetentnych pracowników, ich usługi są kompleksowe, mają korzystne ceny, znają się na tym co robią i z całą pewnością mogę powiedzieć, że są rzetelni. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: alarm

Post autor: ariadna »

U nas za system alarmowy odpowiada warszawska firma Securitas https://www.securitas.pl/ To świetni profesjonaliści z dobrymi stawkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Firma działa solidnie i kompleksowo, bo oferują nie tylko projektowanie i serwis zabezpieczeń, ale też zdalną weryfikację sygnałów alarmowych, dzięki temu firma ocenia czy wymagana jest ich interwencja czy też alarm włączył np. wyjątkowo silny wiatr. W ten sposób oszczędzamy, bo firma nie zawsze wysyła patrol interwencyjny.
Awatar użytkownika
pizzka
Posty: 37
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: alarm

Post autor: pizzka »

Moim zdaniem warto też pomyśleć o monitoringu - szczególnie przy wejściu do domu. Poczytajcie sobie o takiej opcji jak monitoring Anluks Szczecin: http://anluks.pl/instalacje-monitoringowe . Firma ta specjalizuje się właśnie w takich instalacjach.
Róża

Re: alarm

Post autor: Róża »

Ja masz małą szkołę, w której uczę języków obcych i potrzebuje monitoringu dla szkół. Zastanawiam się nad ofertą https://innex.pl/monitoring-szkol/ , na ich stronie sporo dowiedziałam się na temat tego, jakie kamery najlepiej stosować w takiej placówce.

mikasa piłka siatkowa
Awatar użytkownika
kormoran
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:50

Re: alarm

Post autor: kormoran »

to moze zgloscie sie do firmy https://ewa-pol.pl/ochrona/ ogarniaja systemy alarmowe, monitoring, maja tez w ofercie ochrone stacjonarna :) to juz wszystko kwestia dogadania i przedstawienia oczekiwan
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: alarm

Post autor: wiktorwektor »

Jeśli przydarzyło nam się włamanie do mieszkania, nic straconego, najważniejsze to zachować spokój. Warto zgłosić się do specjalistycznej agencji - detektywistycznej. Otrzymamy tam poradę jak się zachować i co należy zrobić w takiej sytuacji, pracownicy agencji działają z reguły dużo szybciej i bardziej efektywnie, niż lokalna Policja.
kaśka

Re: alarm

Post autor: kaśka »

Alarm to świetna sprawa szczególnie w obecnych czasach. Mi alarm zakładała firma https://tst-group.pl mają naprawdę spore doświadczenie w kwestii dotyczącej systemu zabezpieczeń. TST jest to firma działająca na rynku od lat każe posiada już sporo zadowolonych klientów w tym nasza rodzinę
ODPOWIEDZ