Angielskie i rosyjskie tłumaczenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sylwia_77
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:11

Angielskie i rosyjskie tłumaczenia

Post autor: Sylwia_77 »

Hej dziewczyny. Czy znacie kogoś, kto realizuje tłumaczenia angielski rosyjski w Warszawie? Pewnie wiele jest tego typu tłumaczy, ale ja chciałabym wybrać kogoś naprawdę dobrego. Podzielicie się namiarami na zaufanych specjalistów?
Wiśnia

Re: Angielskie i rosyjskie tłumaczenia

Post autor: Wiśnia »

Kiedy faktycznie chcemy mieć takie tłumaczenia to ja jestem zdania, że fajnym rozwiązaniem jest zlecanie ich przez Internet. Wystarczy wejść na stronę https://dogadamycie.pl/ gdzie znajduje się profesjonalne biuro tłumaczeń. Wtedy wybieramy jakie tłumaczenie chcemy i w sumie to wszystko.
Kołek23

Re: Angielskie i rosyjskie tłumaczenia

Post autor: Kołek23 »

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych tłumaczeń to najlepszym wyborem będzie oferta firmy https://tlumaczenia-gk.pl/ U nich masz pewność że tłumaczenie będzie najwyższej jakości w najniższej cenie. Masz wymagające tłumaczenie medyczne lub specjalistyczne z języka angielskiego to oni sobie z tym poradzą. Nie ryzykuj korzystając z tanich tłumaczeń bo możesz się niemiło sparzyć.
Łajka

Re: Angielskie i rosyjskie tłumaczenia

Post autor: Łajka »

Tak ja również nalezę akurat do grona takich osób, które zlecają całkiem sporo różnego rodzaju tłumaczeń. Tym bardziej, że całkiem niedawno czytałam na stronie https://solutiondevs.pl/zamawiasz-tluma ... -pamietaj/ o czym warto jest wiedzieć kiedy faktycznie zlecamy tłumaczenia techniczne.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Angielskie i rosyjskie tłumaczenia

Post autor: Kasia »

A czy warto Waszym zdaniem zrobić sobie profesjonalny kurs języka rosyjskiego? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę takiego kurs na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was miał z tą szkołą kiedyś do czynienia?
ODPOWIEDZ