benefity dla pracowników

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
pamidorka
Posty: 79
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:10

benefity dla pracowników

Post autor: pamidorka »

Czy opłaca się dla pracowników wykupywać różne benefity? Czy oni tylko i tak wyłącznie patrzą na wysokość wynagrodzenia?
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: benefity dla pracowników

Post autor: honorata »

Jeśli chcesz mieć zmotywowanych i zadowolonych pracowników to takie benefity są świetną sprawą i ja uważam, że pracodawca powinien je wykupywać. Myślę, że na pewno dobrą sprawą może się okazać pakiet medyczny w medicover, poczytaj o nich dokładnie i sam się o tym przekonasz.
Śnieżka

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Śnieżka »

Uważam, że dobra płaca to nie wszystko. Oczywiście każdy pracownik powinien być odpowiednio wynagradzany, ale benefity są dodatkowa premią, nagrodą za ich zaangażowanie. Warto także pomyśleć o codziennym docenieniu ich starań i zamówić choćby owoce do biura. Taką ofertę ma https://dailyfruits.pl/ i doskonale się sprawdza w wielu firmach.
aglinią

Re: benefity dla pracowników

Post autor: aglinią »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://flizy.com.pl/
Łucyna

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Łucyna »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach, kiedy mamy rynek pracownika, liczy się naprawdę wszystko. Zarówno wynagrodzenie, jak i te dodatkowe atuty, typu karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ale też chociażby takie drobniejsze gesty, jak paczki świąteczne dla pracowników. My zamawiamy je z Broplast https://www.broplast.com.pl bardzo dobry stosunek jakości do ceny, markowe słodycze.
trąk

Re: benefity dla pracowników

Post autor: trąk »

Odpowiedni nocleg dla pracowników jest kluczowym elementem, aby praca była efektywa. Odpoczynek jest niesamowicie istotny. Na śląsku jest świetna oferta https://www.abinoclegi.pl/noclegi-praco ... owice.html - mają bardzo przystępne ceny oferując przy tym niezbędne wyposażenie pomieszczeń.

niepokalanek
Mańka25

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Mańka25 »

W dzisiejszych czasach jest rzeczywiście wiele zachęt do tego by ludzie podjęli pracę tutaj a nie gdzie indziej - i często są to sprawy poza płacowe. Od samochodów służbowych , przez karnety na siłownię i prywatną opiekę medyczną, po spore dofinansowania do wakacyjnych wyjazdów. Jednak to zarobki przyciągają ludzi najbardziej do danej branży.Zobaczcie więc jak duże perspektywy ma przed sobą informatyk skoro zarobki informatyka już są wysokie a i tak poszukuje się informatyków i programistów.
gośka

Re: benefity dla pracowników

Post autor: gośka »

a czy czekoladowe prezenty też wchodzą w grę? Jest to oczywiście pewien sposób wynagrodzenia dla pracownika. Ja pomyślałabym o https://chocolissimo.pl/ takie czekoladki są bardzo fajne, smaczne pięknie się prezentują i z pewnością mówią twoim pracownikom "dziękuje, że jesteś" :)
Zdziś

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Zdziś »

Pakiety medyczne to bardzo dobre rozwiązanie. Firma oferująca takie dodatkowe ubezpieczenie zyskuje w oczach pracowników. Jak dla mnie bardzo interesująco przedstawia się oferta http://hms-assistance24.com/ . Myślę, że sam wprowadzę takie rozwiązania do swojej firmy.
Dośka

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Dośka »

Myślę, że najważniejszym benefitem dla większości pracowników jest to aby stosunki międzyludzkie w zespole były na jak najwyższym poziomie. Muszę przyznać, że bardzo dobrze ten temat poruszono na stronie http://www.extor.pl/human-relations-pod ... terystyka/ i zdecydowanie taka wiedza przyda się każdemu.
Gośka22

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Gośka22 »

Motywowanie pracowników jest bardzo ważne. Ich fundamentem powinny być zawsze jasno określone oczekiwania pracodawcy wobec pracowników. Jakiś czas temu znalazłam firmę Entra Group Sp. z o.o. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://entra-group.eu/oferta/rozwoj-um ... ganizacji/
Baśia

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Baśia »

Same benefity nie sprawią, że nagle pracownicy będą walić drzwiami i oknami. Niestety, taki mam teraz rynek. Na Twoim miejscu, zastanowiłabym się nad pracownikami z Ukrainy. Ta firma - https://wojkat.eu/, może CI pomóc ich zatrudnić. Znajdą dla Ciebie wykfalifikowanych pracowników.

organizacja pikników
Zdziś

Re: benefity dla pracowników

Post autor: Zdziś »

To prawda. Ale mając do wyboru ofertę pracy zawierającą takie benefity oraz ofertę bez nich z pewnością wybiorą tą, która oferuje coś dodatkowo. A takie pozapłacowe sposoby motywacji nie muszą być wcale kosztowne dla firmy. Wystarczy spojrzeć na ofertę https://owocewpracy.pl/ . Cóż dziś jest bardziej wartościowego od zdrowia? A zapewnienie pracownikom porcji zdrowych, świeżych owoców jest jasnym sygnałem, że zależy nam na ich dobrym samopoczuciu. Można samemu wybrać jakie owoce chcemy otrzymywać lub pozwolić podjąć decyzję pracownikom.
ODPOWIEDZ