Bezpieczne dziecko

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Torła32

Bezpieczne dziecko

Post autor: Torła32 »

W przypadku poszukiwań profesjonalnego wsparcia w radzeniu sobie z problemami w zakresie zachowania bezpieczeństwa dzieci, to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę takich rozwiązań, jak system Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ czyli poprzez smartwatch i aplikacja gps pozwolą Wam zachować kontrolę nad tym gdzie dokładnie się znajdują. Mają również rozwiązania dla pupilów, które są niesforne i niestety jak tylko mają okazję to uciekają. Mam nadzieję, że także pozytywnie się co do tego typu rozwiązań przekonacie, bo możliwości są naprawdę duże ;)
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Bezpieczne dziecko

Post autor: Karolinka22 »

W pokoiku dziecka bardzo ważny jest odpowiedni materac do łóżeczka. Tutaj na stronce internetowej selene https://selene.pl/materac-dla-niemowlak ... rady,31,11 znajdziecie nie tylko super ofertę wyposażenia sypialni i waszej i dla waszych dzieci ale również wiele przydatnych artykułów
Józefinka78

Re: Bezpieczne dziecko

Post autor: Józefinka78 »

Cześć! Mam pytanie do mieszkańców Łazisk Górnych https://foresta-placezabaw.pl/remonty-p ... ska-gorne/ czy wiecie, czy jakieś remonty placów zabaw są w planach? Chciałbym, żeby miejsca, gdzie moje dzieci się bawią, były bezpieczne i atrakcyjne. Dzięki za każdą informację!
ODPOWIEDZ